+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Navrhnite si vlastnú puzdro pre HUAWEI Y6 II Compact

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Vytvorte si obal na mobil Huawei Y6 II Compact podľa svojho

Možno si to ani neuvedomujete, ale váš telefón toho o vás napovie mnoho. Napríklad to, ako si veci ceníte, aký máte vkus alebo ako sa o seba staráte. Ak totižto uvidíte špinavý a poodieraný telefón, s nespočetným množstvom rýh a škrabancov, nevyvolá to vo vás ten najlepší dojem. Rovnako to pociťuje asi každý. A preto by ste si na ochrane svojho telefónu mali dať naozaj záležať. Zachovávate tak nielen jeho hodnotu, ale aj svoj image. Presne preto by ste si mali dať záležať na tom, aby bol váš telefón jedinečný – presne ako vy. Máme pre vás jednoduché riešenie. Obal na váš Huawei Y6 II Compact s vlastným motívom podľa vašej fantázie.

Vysnívajte si obal a my vám ho dodáme - Huawei Y6 II Compact

Áno, je to presne také jednoduché. Chceli by ste mať obal, na ktorom bude svietiť váš štvorkolesový tátoš? Alebo naopak vaše milované domáce zvieratko či západ slnka z tej najlepšej dovolenky vášho života? Pre nás nič z toho nie je problém. Prihláste sa do nášho editora, nahrajte doň fotografie, ktoré jednoducho milujete, pridajte farebnosť, ďalšie motívy, osobné motto a odošlite. Vaše puzdro sa tak okamžite začne pripravovať na cestu za vami.

Puzdra s grafickou pre Huawei Y6 II Compact

K svojmu telefónu by ste sa mali správať šetrne a snažiť sa ho ochrániť, ako to len pôjde. To platí aj v prípade, že ste sa rozhodli pre telefón Huawei Y6 II Compact. Aj keď ide o klasický telefón strednej triedy, prekvapuje hlavne kvalitným a jasným displejom, rýchlym interným úložiskom či dobrým fotoaparátom. Na druhú stranu je jeho design o niečo menej zaujímavý, ako pri ostatných modeloch a tak je viac ako vhodné poskytnúť mu trochu šťavy. A ako inak docieliť perfektný vzhľad než krásnym a kvalitným obalom vytvoreným na základe vlastnej fantázie? Vytvorte si ten svoj aj vy!