Navrhnite si vlastnú puzdro pre Huawei Y6

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 100
×
Výrobca / Séria 1
×
Farba 1
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vytvorte si obal na mobil Huawei Y6 podľa svojho

Keď si zakúpime nový telefón, pravdepodobne sa doňho skôr či neskôr zamilujeme. Chceme, aby nám vydržal ako nový čo najdlhšie a tak sa oň dôkladne staráme. Často však stačí jeden nepekný vryp a bezchybný vzhľad telefónu Huawei Y6 je navždy zničený. Preto je dobré používať kvalitné obaly, ktoré zničenie jednoducho nedopustia! Vybrať si môžete z našej širokej ponuky štandardných krytov, ale... Nechceli ste vždy niečo viac? Napríklad telefón, ktorý by nemal nikto iný na svete? Teraz je to realita s možnosťou vytvoriť si puzdro podľa vašich predstáv.

Puzdra s grafickou pre Huawei Y6

Tvorba svojho vlastného motívu je naozaj zábava! Prihláste sa do nášho nástroja, vyberte si spomedzi knižkového alebo plastikového obalu a začnite tvoriť! Použiť môžete fotografie, obľúbené obrázky, logá, grafiku z našej galérie alebo farby, ktoré milujete. Všetky motívy tlačíme na biely podklad a tak sa nemusíte báť presvitajúceho telefónu zo zadnej strany či nezreteľných farieb. Okrem okrajov telefónu je potlačená celá jeho zadná časť, pri knižkových obaloch vidíte svoje motívy aj spredu. Pre túto tlač používame spoľahlivú techniku, ktorá sa nám osvedčila aj pri spracovaní našich vlastných obalov. Kryty, na ktoré tlačíme, presne obopnú váš telefón a svojimi výrezmi kopírujú jeho konektory či fotoaparát. Tak, aby ani jedna funkcia telefónu nebola obmedzená. Tvorba puzdra na telefón s vlastnými motívmi nie je len cesta, ako získať originálny mobil, ale taktiež skvelý spôsob, ako obdarovať svojich blízkych.

Hor sa do sveta s vlastnou potlačou - Huawei Y6

Stavili ste pri kúpe telefónu na Huawei Y6? Určite vám ponúkne všetko, čo môže vo svojej cenovej triede ponúknuť – jasný päťpalcový displej s dobrým rozlíšením, elegantné spracovanie, dobrú výdrž batérie a prepracovaný systém. Malú medzeru tvorí akurát fotoaparát s nižším rozlíšením či pomalšie Wi-Fi. Ak si však svoj Huawei chcete udržať v dobrej kondícii po čo najdlhší čas, rozhodne nezanedbajte kvalitné obaly.