CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Huawei Y5P

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 102
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obaly s vlastným motívom na Huawei Y5p

Máte už dosť klasických obalov na telefóny, ktoré majú všetci naokolo? Skúste sa odlíšiť od davu a doprajte si originálny kryt, ktorý budete mať ako jediní na svete. V e-shope etuo.sk je to naozaj veľmi jednoduché. Vyberte si svoju najobľúbenejšiu fotografiu, upravte si ju podľa svojich predstáv a my vám ju dodáme kvalitne spracovanú na obale na telefón. Môže ísť o fotografiu s vašimi milovanými, váš obľúbený záber zo svadby či promócii, momentku s priateľmi, snímku vašich detí či chlpatého domáceho miláčika. Všetky naše obaly presne zapasujú na váš Huawei Y5p tak, aby sme vám dopriali spoľahlivú ochranu. To sa týka aj precíznych výrezov na fotoaparát, nabíjačku či slúchadlá. Obaly sú vyrábané z kvalitného TPU materiálu, takže sú odolné nielen voči vlhkosti a nečistotám, ale aj voči ostrým predmetom, škrabancom či iným poškodeniam.

Ako na obal s vlastnou potlačou?

Veľmi rýchlo a pohodlne. Keď budete mať vybraný najvhodnejší typ obalu na váš Huawei Y5p, jednoducho sa prihláste do našej online grafickej dielne, nahrajte do nej svoje fotografie a upravte si ich priamo na vašom obale. Doplňte texty, farby či iné motívy, poriadne všetko skontrolujte a návrh nám odošlite. A ak nebudete mať dosť inšpirácie, prehliadnite si náš profil na Instagrame, kde vám naši influenceri ukážu, ako na to originálne, s nápadom a chuťou.

Doprajte si aj vy svoj Huawei Y5p

Ak hľadáte telefón za rozumnú cenu, ktorý splní vaše predstavy o pohodlnom telefonovaní, bezchybnom fotení, skvelom dizajne a moderných funkciách, spoľahnite sa na Huawei Y5p. Hneď na prvý pohľad váš zaujme príjemným 5,45-palcovým HD displejom s pôsobivými farbami, selfie fotoaparátom elegantne ukrytým vo vrchnej čiernej lište a 3020 mAh batériou, ktorá vydrží celé hodiny bez nabíjania. Huawei Y5p naviac ponúka technológiu rozpoznávania tváre alebo kombinovania fotografií do koláží bez nutnosti inštalovania akejkoľvek aplikácie.