Navrhnite si vlastnú puzdro pre Huawei Y5 (2019)

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 100
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obaly už nemusia byť nudnou záležitosťou: Huawei Y5 (2019)

Odolný obal dnes patrí takmer k povinnej výbave každého moderného vlastníka smartfónu. Ich hodnota je totiž taká vysoká, že si ju chceme zachovať čo najdlhšie na čo najvyššej úrovni - a tú sa pre potenciálnych nových kupcov podarí zachovať hlavne zachovaním telefónu v najlepšom možnom stave. Často sa však stane, že nedokážeme nájsť pre svoj telefón “to pravé orechové”, obal, ktorý by presne vyhovoval našim preferenciám. Náš elektronický obchod pre vás má skvelé riešenie.

Majte originálny kryt na mobil. Taký, aký nemá nikto iný

Vytvorte si obal podľa svojej vlastnej fantázie a presne tak, ako si to predstavujete. Je to veľmi jednoduché. V prvom kroku sa musíte rozhodnúť, aký typ obalu si predstavujete. Bude to knižkový, silikónový z TPU materiálu alebo radšej flipový model? Potom si do nášho editoru jednoducho nahrajte svoje vlastné fotografie alebo použite jeden zo stoviek motívov, ktoré sme vytvorili a uvoľnili špeciálne pre vás. Myslite však na to, že vaše fotky musia mať minimálne 640x480 pixelov.  Ku grafike pokojne pridajte text, všetko dofarbite svojimi obľúbenými farbami a zašlite nám svoj vysnívaný obal, aby sme ho mohli čím skôr vyrobiť a doručiť až pred vaše dvere.

Šmrnc za prijateľnú cenu, to je Huawei Y5 2019

Hľadáte výnimočný telefón so skvelým výkonom a naviac za férovú cenu? Potom vyskúšajte Huawei Y5 (2019)? S pôsobivým 13 MPx zadným fotoaparátom, veľkým displejom a pamäťou 32 GB je oproti svojmu predchodcovi o niekoľko úrovní vyššie. Užijete si s ním naozaj intenzívnu zábavu – 3 020 mAh veľká batéria totiž vydrží 76 hodín počúvania, 16 hodín hrania hier či 10 hodín surfovania po internete na jediné nabitie. Naviac je zadný kryt telefónu potiahnutý napodobeninou kože, ktorá je šetrná k prostrediu so schopnosťou odolávať mastným odtlačkom prstov, nečistotám aj poškriabaniu. Túto funkciu si jednoducho zamilujete! Plus v ruke vyzerá skvele.