Navrhnite si vlastnú puzdro pre Huawei P9 Lite (2017)

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 100
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vytvorte si obal na mobil Huawei P9 Lite (2017) podľa svojho

Jedinečnosť, unikátnosť, originalita. Tieto tri prednosti chýbajú v dnešnom uniformnom svete filtrov čoraz viac a viac. Odtrhnite sa od davu rovnakých designov, vzorov a telefónov. Chcite od svojho smartfónu viac. Chcite obal, ktorý nemá nikto na svete. Môžete si ho sami navrhnúť len podľa svojej vlastnej fantázie. So svojimi obľúbenými fotkami či motívmi, motivačným mottom alebo logom obľúbenej skupiny. Je to len na vás. Máte nápad? Tak začnite!

Kryt s vlastnou potlačou až k vašim dverám - Huawei P9 Lite (2017)

Keď budete začínať s navrhovaním vlastného krytu, zvoľte si najprv kvalitný základ. Ak si vyberiete plastikový kryt FLEXmat z odolného TPU materiálu, budete mať istotu, že vášmu mobilu Huawei nepribudne ani centimeter naviac v jeho obvode. Taktiež vynikne farba a design vášho telefónu, keďže jeho okraje ostanú aj po vytlačení vášho motívu transparentné. Pre ochranu z prednej aj zo zadnej strany si však môžete zvoliť knižkový obal z kolekcie Flex Book, ktorý vďaka výklopnej časti uzatvorí aj displej a tak sa vám pri páde nestane, že by sa zbytočne poškriabal. Puzdrá Wallet Book ponúkajú navyše aj malé vnútorné priehradky, do ktorých si môžete ukladať platobné karty či iné drobnosti a poslúžia vám tak pri nákupoch či rýchlych schôdzkach aj ako praktická peňaženka.

Puzdra s grafickou pre Huawei P9 Lite (2017)

Obal na telefón pre vás nebude len maximálne štýlovou, ale hlavne praktickou záležitosťou. Ak je totiž nejaký smartfón hodný ochrany a starostlivosti, je to práve Huawei P9 Lite (2017). Pokiaľ ste jeho spokojným majiteľom, iste vás zlákala nielen jeho prijateľná cena, ale taktiež vydarený fotoaparát, operačný systém Android 7.0 Nougat, blesková čítačka odtlačkov prstov či kvalitný Full HD displej. Dostanete sa k nemu v niekoľkých farebných variantoch, ako sú temná čierna, oslnivá zlatá, nevinná biela alebo záhadná šedá. Ak je ochrana a dlhá výdrž hodnoty telefónu vašou prioritou, určite stavte na kvalitné obaly, ktoré vám naviac dodajú originálny look a šmrnc.