Navrhnite si vlastnú puzdro pre Huawei P9 Lite

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vytvorte si obal na mobil Huawei P9 Lite podľa svojho

Pokiaľ vlastníte smartfón Huawei, máte u nás máte doslova na dosah ruky stovky odolných krytov presne podľa toho, čo vám najviac vyhovuje. Počítali sme však aj s tým, že ste celkom jedineční a od krytu na telefón budete chcieť jednoducho viac. Hlavne to, aby bol iný, ako všetky ostatné. Presne ako vy. Nedajte sa teda ničím limitovať! Ani tým, aký obal na telefón budete používať. Zabudnite teda na predpísané farby či vzory a vytvorte si celkom originálny obal s použitím vlastných fotiek, písmen a farieb.

Huawei P9 Lite: Neberte ohľady, žite s fantáziou a podľa vlastných pravidiel

Vôbec pritom nezáleží na tom, akú potlač telefónu zvolíte. Budete si chcieť vytvoriť motív vyzerajúci ako album vašich najlepších fotografií? Alebo pôjde skôr o motivačné výroky a obrázky, ktoré vás každý deň budú posúvať dopredu za vašim cieľom? Prihláste sa do nášho editora a tvorte. K vašim vlastným fotkám a textovým poliam môžete doplňovať obrázky, farby či motívy z našej galérie a vytvoriť tak celok, ktorý bude krásne zladený a bude vás tešiť každý jeden deň! Okrem vás určite poteší aj váš telefón Huawei, ktorý si náležitú ochranu naozaj zaslúži.

Puzdra s grafickou pre Huawei P9 Lite

Premýšľate nad kúpou originálneho krytu? Presne ten váš smartfón totiž potrebuje! Aj keď disponuje iba plastovým zadným krytom, nie je telefónu Huawei P9 Lite čo vyčítať. Je vyrábaný v niekoľkých farbách a elegantnom designe, vyznačuje sa dobrým snímačom odtlačkov prstov a má celkom dobrú výdrž. Aj keď nepatrí medzi najluxusnejšie telefóny, držiac ho v ruke máte pocit, že držíte telefón vyššej triedy. Naviac jeho skvelá cena zláka mnoho priaznivcov čínskej značky Huawei. Ak ste sa pre tento telefón rozhodli, ochráňte ho tým najlepším, čo môžete dostať – kvalitným obalom podľa vašich predstáv. Žiadny obal vás totiž nebude tešiť tak, ako ten s vlastnou potlačou.