+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Navrhnite si vlastnú puzdro pre HUAWEI P8 Lite

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

Vytvorte si obal na mobil Huawei P8 Lite podľa svojho

Snívali ste niekedy o telefóne, ktorý by bol jediný na svete a vytvorený presne podľa vašich predstáv? O takom sníval asi každý z nás. A aj keď nevyzerá, že výrobcovia nám v najbližších rokoch naše priania splnia, skúšame to aspoň my s našimi originálnymi krytmi na telefóny s možnosťou navrhnutia vlastných motívov.

Puzdra s grafickou pre P8 Lite

V elektronickom obchode Etuo.sk totiž máte možnosť vytvoriť si obal na telefón celkom podľa vlastnej fantázie. Ako prvé si stačí len vybrať vytúžený typ obalu na telefón. Bude to knižkový typ z kolekcie Flex Book, ktorý váš telefón ochráni zo všetkých strán, alebo naopak plastikový obal FLEXmat Case z kvalitného TPU materiálu, ktorý má veľmi odolné vlastnosti a naviac vyzerá jemne a elegantne? Rozhodnutie necháme len na vás! Jednoduchým kliknutím sa následne dostanete do nášho špeciálneho nástroja na tvorbu personalizovaných krytov. A začne sa diať mágia. Vyberte si zo svojej zbierky vlastné obľúbené fotografie a buďte kreatívni. Doplniť ich môžete o obľúbené textové hlášky či životné mottá, obrázky z našej fotogalérie alebo farby zo širokej palety.

Hor sa do sveta s vlastnou potlačou - Huawei P8 Lite

Aplikujte potom obal na svoj smartfón Huawei P8 Lite tak, aby zaujal hneď na prvý pohľad. Aj keď pri tomto telefóne výrobca pri konštrukcii použil namiesto kovu plast, získa si vás hlavne jeho takmer prémiové prevedenie a moderný look. Android má naviac veľmi svižné reakcie, možnosť využívania dvoch SIM kariet a nadstavbu EMUI, s ktorou si užijete príjemné užívateľské prostredie aj funkcie. Vo svojej cenovej kategórii je tak telefón Huawei P8 Lite veľmi dobrou voľbou. Pokiaľ je ale reč o jeho dennodennom používaní, pred pádmi a odreniami je potrebné zabezpečiť jeho plastovému telu čo možno najlepšiu ochranu. A prečo to nespraviť štýlovo? Vaše fotografie sa na telefóne budú perfektne vynímať a okúzlite s nimi každého, kto sa na telefón pozrie.