Navrhnite si vlastnú puzdro pre Huawei P40 Lite E

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 100
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Navrhnite si kryt pre váš Huawei P40 Lite E

Chytré telefóny Huawei patria medzi najpredávanejšie zariadenia. Dôvod? Sú spoľahlivé a na výber je k dispozícii toľko typov, že značka vyhovie bez problémov všetkým. S tým súvisí aj fakt, že rovnaký model môže mať sused, teta i mama spolužiaka vášho syna. Chcete sa odlíšiť? Môžete mať výborný smartfón Huawei bez toho, aby vyzeral ako všetky ostatné vo vašom okolí. Navrhnite si kryt s vlastným motívom pre váš smartfón Huawei P40 Lite E. V ponuke Etuo.sk nájdete silikónové obaly aj obľúbené knižkové puzdrá, ktoré si môžete nechať potlačiť podľa vašich predstáv.

Vytvorenie vlastného puzdra je jednoduché

Túžite po tom, aby obal alebo puzdro na váš nový Huawei smartfón zdobila originálna potlač? Žiaden problem. Vytvoriť si obal s vlastnou potlačou na našich stránkach nebolo nikdy jednoduchšie. Dôležité pri vytváraní vášho originálu sú len dve veci – vyberte si puzdro presne pre váš typ mobilu Huawei, konkrétne model P40 Lite E, a pripravte si fotografiu alebo obrázok vo vysokom rozlíšení.

Prispôsobte potlač vlastnému štýlu

Môžete použiť aj vlastný grafický návrh, obrázok, ktorý sa vám zapáčil na internete, momentku z dovolenky, citát alebo motto, ktoré vás vystihuje. Je to na vás. Všetko, na čo musíte prihliadať, je vysoká kvalita vhodná pre tlač. Nič nemusíte sťahovať, vlastný kryt alebo puzdro si vytvoríte priamo v našom e-shope. Navrhnite si kryt s vlastnou potlačou, naša šikovná aplikácia umožňuje rôzne úpravy. Prispôsobte potlač vašim predstavám a preneste ju na puzdro z ponuky Etuo.sk. S obrázkom, ktorý ste nahrali do aplikácie, môžete hýbať, môžete meniť jeho veľkosť a rôzne ho otáčať. Vyberte si to najkrajšie umiestnenie, pokojne pridajte aj text a kochajte sa výsledkom, ktorého autorom ste len a len vy. Ak k nemu pridáte aj venovanie od srdca, máte skvelý darček pre svoju lásku alebo vašich najbližších.