CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Huawei P40 Lite 5G

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 102
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Aj vy snívate o kryte na Huawei P40 Lite 5G s vlastnými motívmi?

Dosť bolo snívania. Vyrobte si obal, ktorý bude vyzerať dokonale a presne podľa vašich predstáv. S vašou fotografiou, značkou obľúbenej spoločnosti, chytľavým motivačným sloganom alebo dokonca vašim menom. Rýchlo a jednoducho - bez sťahovania akýchkoľvek aplikácií, ktoré by vám brali cenné úložné miesto v telefóne. Vyberte si typ obalu na váš Huawei P40 Lite 5G a naša webová stránka vás presmeruje priamo do online kreativneho editora, kam si nahráte svoju obľúbenú fotografiu alebo motív. Veľmi intuitívne potom môžete upravovať finálny vzhľad vášho krytu až do podoby, s ktorou budete maximálne spokojní.     

Originálny kryt alebo skvelý darček pre najbližších

Vyrobte si svoj kryt na telefón bez problémov a v priebehu niekoľkých minút. Je to veľmi jednoduché a praktické - potrebovať budete len pripojenie na internet, prístup k telefónu alebo počítaču a dobrý nápad. Dokonca nepotrebujete ani ten - ak vám chýba inšpirácia, jednoducho si prezrite náš účet na Instagrame, kde sa môžete inšpirovať obalmi známych influencerov či našich zákazníkov. Osobný obal nemusí slúžiť len pre vás - môže sa stať dokonalým darčekom aj pre vašich blízkych. Je totiž zároveň veľmi osobný, ale aj neskutočne praktický. Telefón vašich blízkych bude v bezpečí pred následkami pádov a poškodení a zároveň si na vás spomenú vždy, keď sa na originálny obal vyrobený s láskou pozrú. Jeho výber a úprava budú len na vás, výrobu potom prenechajte nám.    

Huawei P40 Lite 5G je dobrá voľba

Smartfón Huawei P40 Lite 5G si celkom určite zamilujete už na prvý pohľad. Prináša totiž veľmi elegantný zaoblený dizajn, ktorý perfektne padne do ruky a je dostupný vo farbách elegantnej čiernej, mrazivej sivej, jemnej zlatej, morskej modrej či ľadovo bielej. Odomknúť ho môžete nielen pomocou zabudovaného senzoru odtlačkov prstov v displeji, ale taktiež pomocou funkcie rozpoznávania tváre. Používateľov poteší aj výkonný trojitý fotoaparát, funkcia rýchleho 25 W nabíjania alebo systém Dual SIM plus eSIM.