CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Huawei P40 Lite

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 102
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Navrhnite svoje puzdro na telefón Huawei P40 Lite

Chcete jedinečnú ochranu mobilného telefónu s designom podľa vašich predstáv? Navrhnite svoje puzdro pre Huawei P40 Lite a budete nad mieru spokojní. Mobilný telefón je súčasťou našich každodenných životov a tak je na mieste splniť si predstavy aj o jeho designe. Pokiaľ túžite po niečom originálnom, tak by vás určite potešil kryt či puzdro podľa vlastných predstáv. Preto využite skvelú príležitosť a navrhnite svoje puzdro na telefón Huawei P40 Lite.

Chcete vlastný design telefónu Huawei P40 Lite?

Obaly, kryty a puzdrá sú tu predovšetkým od toho, aby chránili váš mobilný telefón Huawei P40 Lite pred poškodením, prachom či nečistotami. Ale plnia ešte ďalšiu dôležitú funkciu a síce dokážu obohatiť váš telefón o celkom nový design. Môžete si tak vyberať z nepreberného množstva nielen farieb, ale i motívov. Čo však v prípade, keď sa vám ani jeden z motívov nepozdáva? Tak si jednoducho poďte navrhnúť vlastný motív ochranného puzdra, ktorý vám prinesie celkom nový a pritom veľmi úzko s vami spojený design mobilného zariadenia. Konečne budete môcť vášmu mobilnému telefónu vdýchnuť život a krásne spomienky.

Originálny darček nielen pre vás, ale i vašich blízkych

Mať vlastný design obalu pre váš mobilný telefón a ešte ho aj dostatočne chrániť, tak tomu sa hovorí komfort ako sa patrí. Nepotrebujete k tomu nikam cestovať, nikam telefonovať a nemusíte ani zložito sťahovať do svojich zariadení nejaký program či aplikáciu. Stačí k tomu celkom jednoduchý online nástroj, ktorý je súčasťou našej ponuky a vybrať si vhodné fotografie, obrázky či dokonca texty a citáty uložené vo vašom zariadení. Jednoducho tak premietnete na váš mobilný telefón kus seba a vašich spomienok, vkusu či štýlu a môžete sa tak na verejnosti originálne prezentovať. Okrem toho si môžete vybrať aj z možností pre typ obalu a vyhovieť tak konkrétnym predstavám do bodky. Originálny ochranný obal s vlastným motívom je vhodný aj ako skvelý darček pre vašich blízkych.