Navrhnite si vlastnú puzdro pre Huawei P30 Lite New Edition

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 100
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Buďte výnimočný vlastným dizajnom krytu na mobil

Aj vy niekedy premýšľate nad tým, ako sa oddeliť od davu, byť výnimočný a zaujať? Môžete si kúpiť špeciálny telefón, ale ten budú vlastniť pravdepodobne aj tisíce ďalších ľudí. Skvelým spôsobom je odlíšiť sa špeciálnym obalom na telefón. Vytvorte si ten svoj podľa vlastnej fantázie a s vlastnými fotografiami. Je to zábavné a bude to naozaj baviť určite aj vás!    

Ako si svoj obal vytvoríte? Jednoducho!

Vlastný obal na telefón si môžete vytvoriť v našej kreatívnej dielni online bez nutnosti sťahovania aplikácií a zaberania drahocenného miesta vo vašom telefóne alebo počítači. Rozhodnite sa pre správny typ krytu - silikónový alebo odolný knižkový obal. Vyberte si tú správnu fotografiu, ktorú milujete. Môže to byť fotka zo svadby, krásna momentka z dovolenky alebo rodinný záber všetkých, ktorých máte tak radi. Vyberajte pozorne, na túto fotografiu sa budete pozerať niekoľkokrát, a to každý deň. Fotku môžete doplniť aj rôznymi motívmi, nápismi alebo logom. Ste hotoví? Výborne. Všetko skontrolujte a odošlite. Váš dizajn vytlačíme na kvalitný podklad, na ktorý tlačíme aj naše štandardizované obaly. Sú trvácne a nemusíte sa s nimi báť ani toho, že sa vám farby z fotografií po čase zošúchajú alebo poškodia.        

Nová edícia Huawei vás dostane

Telefón Huawei P30 Lite New Edition má všetko, čo u telefónu bežný užívateľ hľadá – krásny a moderný dizajn, odvážny a jasný displej, atraktívne farby, dokonalý fotoaparát, batériu s dlhou výdržou a dostatok výbavy, aby zvládal aj dlhé herné večery. To je niečo, čo by ste si nemali nechať ujsť! So 48 MP fotoaparátom sa už nikdy nebudete musieť trápiť s nastavovaním. Dokáže totiž automaticky rozoznať a prednastaviť výkon až na 22 scén, ako napríklad fotenie na pláži, v noci, v divadle, s modrým nebom či skupinou priateľov. Naviac má ultraširoký objektív, ktorý využijete pri fotení dych berúcich scenérií.