CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Huawei P20 Lite

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 102
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vytváranie vlastného krytu na telefón vás bude baviť

Obal na mobil asi používa množstvo ľudí z vášho okolia. Väčšina z nás sa totiž snaží chrániť svoje zariadenie a udržať jeho hodnotu čo možno najdlhšie a aj pre prípadných ďalších kupcov. Mnohí zákazníci sa však uspokoja aj s nízkou kvalitou a priemerným designom, ktorí nosí mnoho iných ľudí. Nezaraďte sa do tejto kategórie aj vy a majte na svoje puzdro na telefón omnoho vyššie nároky! Vytvorte si ho sami tak, ako vám bude najviac vyhovovať – s vlastnými fotografiami, farebnými motívmi a nápismi či v tlmených a elegantných farbách. S našim online editorom je to jednoduché a naviac naozaj zábavné.    

Ako na puzdrá na mobil s vlastnou potlačou 

Výroba takéhoto obalu je jednoduchá a keď s ňou raz začnete, iste sa k nej budete čoraz častejšie vracať. Nejedná sa totiž iba o personalizovaný predmet pre vás, ale taktiež o ideálny darček pre vašich blízkych, priateľov a rodinu. Je to užitočný a zároveň veľmi osobný doplnok, ktorý spraví radosť malým aj veľkým používateľom telefónov značky Huawei. Naše kryty na telefóne perfektne sedia, dodávajú mu jemnejšie textúry a hlavne ho ochránia pred následkami nepriaznivých vplyvov ako sú znečistenia, pády a odretia. 

Huawei P20 Lite vie, ako zaujať svojich zákazníkov

Nechajte sa vtiahnuť do sveta Huawei pomocou FullView displeja novej generácie pre aktívny život bez kompromisov. Smartfón Huawei P20 ponúka kompaktný rám, ktorému dominuje 5,84-palcový Full HD displej. S týmto telefónom odhalíte zaujímavé hardvérové parametre skombinované s lákavými softvérovými prvkami doplnené o predĺžený displej s výrezom podobného typu, aký má populárny iPhone X. Elegantné a pevné prevedenie naviac ukrýva aj kvalitný 16 MPx fotoaparát a možnosť odblokovania zariadenia pomocou snímaču tváre. Pokiaľ sa všetky parametre spoja naviac s 64 GB interným priestorom a priaznivou cenou, máme na trhu favorita, ktorý si iste získa mnohých fanúšikov.