Navrhnite si vlastnú puzdro pre Huawei P10 Lite

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 100
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vytvorte si obal na mobil Huawei P10 Lite podľa svojho

Tiež neznášate, keď sa stretnete s kamarátmi a niektorý z nich má na sebe presne to isté, čo práve vy? A ako to vnímate s telefónmi? Mnohí z nás totiž vlastnia ten istý typ zariadenia a pre mnohých to začne byť po chvíľke nuda. Odlíšte sa od davu a chcite viac. Žiadny výrobca asi nevyrobí prototyp telefónu len pre vás, ale čo tak to zachrániť štýlovým obalom, ktorý nebude mať nikto iný na svete - s vašimi vlastnými motívmi.

Zvoľte si to, čo milujete - Huawei P10 Lite

Navrhnúť si puzdro na telefón podľa svojej fantázie je dnes naozaj jednoduché. Stačí, keď viete, čo chcete. Najskôr si vyberte typ obalu, na ktorý budeme tlačiť. Puzdrá Wallet Book majú veľkú výhodu v tom, že sú v základe biele po celej svojej ploche a tak na nich vaše motívy naozaj skvele vyniknú. Navyše obsahujú dva otvory, kam si môžete vložiť kreditnú kartu či iné drobnosti. Obaly kolekcie FLEXmat Case oproti tomu chránia iba zadnú stranu telefónu a ich bočné strany sú transparentné. Dizajn vášho smartfónu tak zostane 100% zachovaný a ukáže sa v jasnom svetle. Svoje vlastné motívy

Puzdra s grafickou pre Huawei P10 Lite

Telefón Huawei P10 Lite sa oplatí ochraňovať kvalitným puzdrom podľa vašich predstáv. Ide o kvalitný telefón strednej triedy, ktorý má jasný Full HD displej, dokáže vytvárať dobré fotografie a bez problémov vydrží aj vo vyššom zaťažení viac, ako celý deň. Výhodou je aj plynulý chod systému Android 7 a funkcia Dual SIM. Bude výhrou pre všetkých, ktorí hľadajú výkonný telefón pre bežné úlohy a komunikáciu. Ak ste sa pre telefón Huawei P10 Lite rozhodli, určite nezabúdajte na jeho ochranu odolným krytom. Vďaka jeho povrchovej úprave sa totiž veľmi ľahko zapacká a odtlačky prstov vytvárajú naozaj neestetický dojem. Ak chcete ochranu dotiahnuť na čo najvyšší level, stavte na obaly s vlastnými motívmi. Každý predsa miluje originalitu, bezpečie a rozumné ceny v jednom.