CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Huawei P Smart Z

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 102
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Navrhnite si obal na smartfón P Smart Z, ktorý si zamilujete

Obaly na telefóny sú hlavne v dnešnej uponáhľanej dobe absolútnou samozrejmosťou. Často sa totiž stáva, že nám zariadenia padajú z rúk, poškriabu sa, zašpinia alebo inak poškodia. Otázkou však ostáva, ako ochrániť svoj telefón tak, aby ste z toho mali radosť a ideálne aj dobrú náladu vždy, keď sa na svoj smartfón Huawei P Smart Z pozriete. Odpoveďou sú obaly na telefón, ktoré si sami navrhnete. S vlastnými fotografiami, logom vašej firmy, motivačnými nápismi, obrázkami obľúbenej skupiny či jednoducho s motívmi, ktoré sú blízke vášmu srdcu. Navrhnite si presne takýto obal v našom jednoduchom a praktickom vizuálnom editore. Je to jednoduché, intuitívne a zvládne to aj úplný počítačový začiatočník.

Originálny doplnok ale aj skvelý darček

Originálne obaly doplnia vašu osobnosť, ale aj okrášlia váš telefón. Len si predstavte, ako skvele bude vyzerať vaša obľúbená dovolenková fotografia na kryte na mobile alebo ako sa na ňom bude vynímať vaše nové auto, ktoré ste si tak obľúbili? Zapáčil sa vám tento nápad? Skvelé! Rovnakú radosť môžete výnimočným obalom urobiť aj svojim blízkym. Predstavuje totiž nielen zábavnú, ale aj veľmi osobnú cestu, ako niekomu darovať darček od srdca.

Kreatívny design Huawei P Smart Z si zamilujete

Ak chce používateľ mať čo najväčší displej bez obmedzení, výrobca telefónu musí prísť s veľkou dávkou kreativity. Telefónu Huawei P Smart Z táto dávka odvahy a nápadu skutočne nechýba! Na trh prichádza s vyskakovacím modulom fotoaparátu, ktorý je pripravený kedykoľvek robiť pekné zábery, avšak omnoho príjemnejšie fotografie zhotovuje pri silnejšom osvetlení. Huawei P Smart Z okrem toho ponúka moderný design s tenkými rámčekmi, dlhú výdrž batérie či presnú lokalizáciu pomocou funkcie GPS. Určite sa oplatí zvážiť ho pri rozhodovaní, nakoľko pri zvolení kvalitných ochranných doplnkov vám môže poslúžiť aj na niekoľko rokov.