CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Huawei P Smart S

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 102
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Kryty na Huawei P Smart S s vlastnými motívmi

Doprajte si obal na mobil, ktorý je skrátka výnimočný, pretože ho nemá nikto iný na svete. Vytvorte si takýto obal sami len s pomocou našej online kreatívnej dielne. Reč je o originálnych krytoch s vašimi vlastnými fotografiami alebo motívmi podľa vašej fantázie. Ich príprava je veľmi jednoduchá a za pár minút ju zvládne každý s pripojením na internet. Nemusíte pritom nič sťahovať a zaberať tak drahocenné voľní miesto vo vašom zariadení. Ste pripravení? Poďme tvoriť!

Tvorba originálneho obalu na Huawei P Smart S

V prvom kroku si vyberiete typ obalu, na ktorý budete pripravovať svoj dizajn. Bude to knižkové puzdro, ktoré ochráni váš telefón po celom povrchu alebo skôr elegantnejší silikónový kryt tesne obliehajúci každý milimeter vášho smartfónu? Ak ste si vybrali, náš web vás automaticky presmeruje do online editora obalov na mobily. Tu bude celkom postačovať, ak si zvolíte svoje obľúbené fotografie, texty, obrázky alebo farebný odtieň svojho krytu. Pred odoslaním svoj návrh poriadne skontrolujte tak, aby ste s ním boli 100% spokojní. Originálny dizajn nám potom zašlite a počkajte si na výsledok. Motívy tlačíme na biele podklady kvalitných obalov tak, aby na nich vynikli všetky farby čo najlepšie a zároveň vám vydržali co najdlhšie. Na kvalitnú tlač sa u nás môžete spoľahnúť, pretože rovnakú metódu používame aj pri tvorbe vlastných motívov.

Rozhodnite sa pre Huawei P Smart S

Telefón Huawei P Smart S je dokonalým riešením pre všetkých, ktorí hľadajú výkonný telefón za dostupnú cenu. Jeho majitelia si s ním doprajú kvalitný 48 MPx fotoaparát vytvárajúci skvelé fotografie a videá, ale taktiež dobrú batériu s kapacitou 4 000 mAh. Tá vám vydrží bez potreby nabíjania celý deň a pokiaľ nie ste tým najaktívnejším užívateľom, tak určite aj dva. Zabezpečte si tento telefón ešte štýlovým obalom podľa svojej fantázie a získate spoľahlivého partnera na každý deň.