Navrhnite si vlastnú puzdro pre Huawei P Smart Pro

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 100
×
Farba 1
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Nečakajte a vytvorte si vlastný kryt na mobil

Svoj Huawei P Smart Pro ste si zadovážili len celkom nedávno, no viete, že ho musíte chrániť pred nečakanými pádmi a poškodeniami. Niekedy totiž stačí naozaj len chvíľka nepozornosti a nešťastie je na svete. Rôzne odreniny, škrabance a praskliny na displeji majú za následok nielen zhoršenie vzhľadu, ale aj stratu funkčnosti mobilného telefónu. Ak ste si však dali takú námahu s výberom mobilu, určite sa neuspokojíte s bežne dostupnou ponukou obalov na mobil. Želáte si niečo skutočne výnimočné? Ak áno, neexistuje nič lepšie, ako navrhnúť si vlastný kryt alebo puzdro na mobil. Objavte celé more netušených možností a staňte sa dizajnérom svojho vlastného štýlu.

Obaly s vlastným motívom, ktoré rešpektujú váš Huawei P Smart Pro

Je dôležité, aby ste si pre svoj smartfón vybrali obal, ktorý ho plne vystihuje. Nemá význam, aby ste si kupovali obaly, ktoré naň nesadnú alebo v nich mobil bude takpovediac „plávať“. Preto radšej stavte na dokonale prispôsobený kryt alebo puzdro, zhotovené presne na model Huawei P Smart Pro. Čo sa teda kvality a veľkosti puzdra či krytu na mobil týka, nemusíte mať nijaké obavy. Navyše si môžete sami zvoliť výsledný dizajn a farbu pozadia, podľa toho, ako chcete, aby váš obal vyzeral.

Vlastné motívy krytov sú trvácne a odolné

Nedôverujete klasickej potlači na obaloch na telefón? Naša kvalitná potlač vás presvedčí, že sa oplatí využiť naše služby. Vami zvolené motívy na puzdrá či kryty na telefón si tlačíme sami, takže vieme, o čom hovoríme, ak tvrdíme, že potlač na obal mobilu je trvácna, neznosí sa a farby na nej ani pri častom používaní vôbec nevyblednú. Využite šancu zhotoviť si originálny obal na mobil podľa svojich predstáv, jednoducho si zostrojte návrh, ako si predstavujete celkový výsledok a my vám pomôžeme preniesť vaše nápady do reálnej podoby.