Navrhnite si vlastnú puzdro pre Huawei P Smart Plus (2019)

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 100
×
Výrobca / Séria 1
×
Farba 1
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obal s vašou vlastnou potlačou: P Smart Plus (2019)

Vždy ste túžili po tom, vlastniť niečo originálne a jedinečné? Niečo, čo všetkým napovie viac o vašej osobnosti, povahe a štýle, ktorý vás vystihuje? Potom si zaobstarajte obal na telefón, ktorý to všetko povie za vás! V našom elektronickom obchode máte na dosah viac než 300 štýlov, motívov, farieb a grafík, ktoré spolu môžete nakombinovať tak, aby spoločne dotvorili obal, aký si vysnívate. A ak to pre vás ešte stále nie je to pravé, pripravte si obal s vlastnými fotografiami a motívmi.

Pripraviť si vlastnú potlač je veľmi jednoduché

Túžite po puzdre na telefón presne podľa vášho gusta? Proces jeho tvorby je naozaj jednoduchý. Nepotrebujete k tomu nič viac, ako šikovné prsty a akýkoľvek domáci počítač, tablet či telefón. Kliknite si v našom e-shope na možnosť vytvorenia vlastného obalu, vyberte si model zariadenia, pre ktorý si obal tvoríte a taktiež typ obalu, ktorý preferujete. Na výber máte z odolných silikónových puzdier FLEXmat, knižkových puzdier WalletBook či flipových obalov. Potom už len začnite. Vašu grafiku tlačíme na biely podklad, pričom okraje obalu ostávajú vždy transparentné. Náš editor je veľmi prehľadný a prácu v ňom pochopí skutočne každý. Jediné, na čo by ste mali pamätať, je veľkosť grafiky minimálne 640x480 pixelov.     

Zaoblený spoločník Huawei P Smart Plus (2019)

Ak hľadáte prémiovú konštrukciu, dobrý výkon a atraktívny design, s telefónom Huawei P Smart Plus (2019) ste našli svojho favorita! Tento telefón poskytuje za svoju cenu skvelú hodnotu, má príjemne zaoblené boky a primerane výkonný zadný fotoaparát. Jeho batéria vydrží relatívne dlhú dobu a zaujať používateľov môže aj veľká vnútorná pamäť mobilu. Je určený hlavne pre mladších užívateľov – tí najlepšie vedia oceniť štýlové prevedenie a široké funkcie, ktoré ponúka. Odradiť sa nenechajte ani o niečo starším operačným systémom Android 8.1. Naopak v kombinácii so správnymi ochrannými doplnkami sa tento telefón stane vašim spoločníkom možno aj na dlhé roky.