CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Huawei P Smart Plus

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 102
×
Výrobca / Séria 1
×
Farba 1
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Originálne kryty na Huawei P Smart Plus

Poznáte najhorúcejší hit tejto sezóny? Sú to obaly s vlastnou fotografiou, ktoré si môžete vytvoriť celkom sami. Používa ich nielen mnoho celebrít, ale aj influenceri a iné známe osobnosti. Pridajte sa k nim aj vy a vytvorte si originálny obal, ktorý nebude mať nikto iný na svete. Je to veľmi jednoduché. Z našej ponuky si vyberiete typ obalu, ktorý vám najviac vyhovuje či už pôjde o knižkový alebo jednoduchý silikónový model. Naše webovky vás potom automaticky presmerujú do online editora, kde si dokážete svoj obal vytvoriť už za pár desiatok minút. Nahráte do neho svoju fotografiu, upravíte ju, doplníte textové polia, farby alebo iné motívy z našej galérie. Potom všetko starostlivo skontrolujete a odošlete k nám. Spracovávaniu grafiky a výrobe obalov sa venujeme už do druhého pracovného dňa – tak, aby ste svoj vysnívaný obal mohli mať doma čo najskôr.

Jedinečnosť a kvalita. To je etuo

Takéto kryty sú nielen veľmi originálne, ale aj kvalitné. Fotografie vám na nich vydržia bez vyblednutia celé roky aj pokiaľ ich budete pravidelne čistiť vlhkou handričkou či umývať po tečúcou vodou. Naše TPU materiály totiž podliehajú tým najvyšším štandardom kvality.

Prémiový a dostupný Huawei P Smart Plus

Smartfón Huawei P Smart Plus: pre tých, ktorí majú radi príjemný dizajn a dostupnosť moderných prvkov. Aj tak by ste mohli popísať tento mobil s množstvom výhod. Prvou je určite jeho výkonný trojitý fotoaparát s rozlíšením hlavného snímača 48 MPx, nezaostáva však ani krásny 6,3-palcový OLED Full HD+ displej či batéria s kapacitou 3340 mAh, ktorá váš výkon potiahne bez potreby nabíjania aj celé dni. Užijete si s ním však aj ďalšie užitočné prvky, ako napríklad Bluetooth 5.0, LTE, NFC, Glonass Beidou alebo 3,5 mm jack. So smartfónom Huawei P Smart S tak nikdy nešliapnete vedľa.