Navrhnite si vlastnú puzdro pre Huawei P Smart (2021)

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 100
×
Výrobca / Séria 1
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Originálne puzdrá s vašou vlastnou fotografiou

Ak chcete vlastniť originálny telefón, nespoliehajte sa na to, že nejaký výrobca telefónov vám pripraví mobil na mieru. Ale obal presne podľa vašich predstáv vyladený do najmenšieho detailu je už realitou. Predstavujeme vám etuo kryty s vlastnými motívmi. Ako sa k takému krytu dostať? Celkom jednoducho! Vyberte si z našej ponuky obal, ktorý vám bude najviac vyhovovať a náš webový portál vás presunie priamo do kreatívnej dielne, kde sa budú diať zázraky. Nahrajte si do nej vlastnú fotografiu, umiestnite ju presne tak, ako si to predstavujete. Doplňte ju o krásne farby, moderné a originálne motívy alebo text podľa svojho výberu. A to všetko v priebehu niekoľkých minút bez potreby čokoľvek sťahovať do telefónu či počítača a zaberať tak vaše drahocenné miesto. 

Kvalita a jedinečnosť. To sú puzdrá na mieru od etuo

Záleží vám na originalite vášho obalu, ale rovnako by ste chceli aj to, aby bol váš kryt jednoznačne kvalitný a prvotriedny? Potom ste u nás na správnej adrese! Vaše motívy tlačíme na tie najkvalitnejšie biele obaly tak, aby čo najlepšie vynikli všetky farby dizajnu. Samozrejme kryty rozmermi aj výrezmi presne sadnú na váš Huawei P Smart (2021) a ochránia ho pomocou prepracovaných materiálov. Naviac na vašom obale začneme pracovať už spravidla do ďalšieho pracovného dňa, takže nan nebudete musieť ani dlho čakať.   

Huawei P Smart (2021): váš ideálny spoločník

Na cesty, do práce, do školy aj na doma. To je ideálny spoločník Huawei P Smart (2021). Vychutnajte si s ním fotografovanie so štvoritým fotoaparátom s rozlíšením hlavného objektívu 48 MPx ale aj ohromnú výdrž batérie s kapacitou 5 000 mAh počas 12 hodín sledovania online videí alebo takmer 40 hodín 4G telefonovania naviac nabitú na ďalšie dve hodiny len za 10 minút. Dostane vás aj krásne farebný dizajn, prepracovaná farebnosť telefónu a jeho krásne “zasadnutie” do ruky.