CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Huawei P Smart (2020)

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 102
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Originálny obal na Huawei P Smart (2020) 

Aj vy ste si vždy predstavovali, že budete vlastniť dokonalý obal na mobil so svojim vlastnou potlačou alebo fotografiou? Dnes to už nie je sen ale skôr realita, ktorú máte na dosah ruky. Stačí si len zvoliť typ krytu na Huawei P Smart (2020), ktorý bude najviac sedieť vášmu životnému štýlu a začať tvoriť. Po výbere vás naše webové stránky priamo nasmerujú do online aplikácie, kam si nahráte svoje fotografie a začnete tvoriť originálne obaly. Dotvoriť ich môžete pomocou textov, farieb pozadia alebo moderných motívov, ktoré sme si pre vás pripravili. Keď budete mať hotovo, svoj kryt si pred odoslaním ešte poriadne skontrolujte. Nezasahuje do vašej fotografie výrez fotoaparátu? Sú všetky farby na svojich miestach? Pokiaľ je všetko v poriadku, obal nám odošlite do výroby. 

Ochrana a skvelý štýl v jednom 

Na vašom dizajne začneme pracovať hneď na nasledujúci pracovný deň. Tak, aby ste svoj originálny obal s vlastnou potlačou na Huawei P Smart (2020) mali doma čo najskôr. Grafiku tlačíme na biely podklad odolný voči vode aj nečistotám. Farby sa doň jednoducho vpíjajú a tak vám vieme zaručiť, že len tak ľahko nevyblednú. Ani keď budete musieť svoj telefón umyť mokrou handričkou pri náhodnom znečistení či naň bude pôsobiť slnečné žiarenie. Na jeho odolnosť sa môžete 100 % spoľahnúť.        

Spoznajte Huawei P Smart (2020)

Telefón Huawei P Smart si zamilujete na prvý pohľad. Nielen kvoli jeho 6,21-palcovému displeju s ultra čistým a rozšíreným zobrazením, krásnemu dizajnu dostupnému v troch farbách či jemnému zaobleniu, ktoré skvele sedí do ruky. Prekvapí vás hlavne jeho silná 3 400 mAh batéria, ktorá vydrží celý deň, dvojitý 13 MP + 2 MP fotoaparát a naozaj veľký úložný priestor. Naviac vám ponúka aj pohodlné odomykanie telefónu rozpoznaním tváre či senzorom odtlačkov prstov a skvelý herný výkon.