CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Huawei P Smart

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 102
×
Farba 1
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vytvorte si obal na mobil Huawei P Smart s vlastným motívom

Kryty na mobil Huawei P Smart s vlastnou potlačou sú riešením pre všetkých, ktorí si nedokážu vybrať zo širokej ponuky internetových obchodov. Niektorí zákazníci sa nevedia uspokojiť s klasikou a hľadajú niečo originálne a osobnejšie, čo im vyčaruje na perách úsmev pri každom pohľade na svoj telefón. Práve pre nich sú ideálnou voľbou kryty s vlastným motívom, ktoré premenia bežný mobil na originálny doplnok. Tvorba krytu na mobilný telefón Huawei P Smart je jednoduchá a zvládne ju každý. Svoj kryt s vlastnou potlačou si môžete navrhnúť priamo v našom internetovom obchode Etuo.sk! Vybrať si môžete akýkoľvek motív, fantázii sa medze predsa nekladú. Zvoliť si pre vaše vlastnoručne navrhnuté kúsky môžete obaly i kryty, ktoré sa vyznačujú väčšou pevnosťou a sú odolnejšie pri páde telefónu na zem. Veľmi obľúbené sú kryty s fotografiou. Puzdrá na mobil Huawei P Smart môžu zdobiť fotografie vašich domácich maznáčikov, detí i panoramatické snímky. Môžete vyskúšať tiež grafiku, obrázky s citátmi alebo ilustrácie.

Výnimočnosť a ochrana v jednom – to sú kryty s vašou potlačou: P Smart

Vďaka originálnemu krytu na mobilný telefón bude váš telefón Huawei P Smart veľmi naozaj jedinečným kúskom. Puzdrá a kryty z našej ponuky sú vyrobené z veľmi kvalitných materiálov a nepodliehajú žiadnym mechanickým poškodeniam. Ochránia vaše zariadenie pred pádom z výšky a zabránia aj usadzovaniu prachu a nečistôt. Výsledok? Vaše mobilné zariadenie Huawei P Smart tak vydrží dlho ako nové. Doprajte vášmu mobilu spoľahlivú ochranu a prestaňte sa báť o jeho životnosť. Jediné, na čo si musíte dať pozor, je výber konkrétneho modelu telefónu, aby na ňom kryt perfektne sedel a mohol plniť svoju bezpečnostnú funkciu na sto percent.

Huawei získava na popularite závratným tempom

Huawei patrí k špičkovým čínskym značkám a od roku 2012 patrí k najväčším svetovým producentom chytrých telefónov. Prvý smartfón vyrobila značka pred desiatimi rokmi a o tri roky na to sa zaradila medzi najväčších svetových predajcov telefónov. Súčasným predajom Huawei vládne modelový rad Honor. Príslušenstvo k nemu nájdete aj na našom webe.