CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Huawei Nova 5T

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 102
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Kryty s vlastnou potlačou – originálna ochrana blízka vášmu srdcu

Odteraz si už nemusíte z našej ponuky vyberať obal na telefón, ktorý sa vám najviac páči. Sami si navrhnite ten, ktorý je pre vás ako stvorený. Osobné obaly na telefóny sú presne tým, čím sa dokážete viditeľne a naviac maximálne esteticky oddeliť od davu. Naviac asi každému z nás by sa páčilo, keby mohol na mobile nosiť fotku svojej lásky, najlepších priateľov, milovaného psíka alebo upokojujúceho záberu z dovolenky. Tvorba vlasntého krytu je naozaj jednoduchá a ak ovládate browsovanie na internete, zvládnete hravo aj toto.

Vyberte si správny obal a užívajte si výnimočnosť

Pri tvorbe obalu na telefón je dôležité správne si vybrať typ telefónu, na ktorý budete používať obal a taktiež model obalu, ktorý vám bude najviac vyhovovať. Ak teda budete hľadať kryt pre telefónu Huawei Nova 5T, napíšte do vyhľadávača správny názov tejto značky telefónu a skontrolujte, či obal opticky sedí k vášmu mobilu. Ak si zvolíte knižkový typ puzdra, bude chrániť aj prednú časť vášho telefónu a fotka na ňom môže byť väčšia. Naopak plastikový obal nepridá vášmu telefónu zbytočne centimetre navyše a pôsobí decentne.

Huawei Nova 5T vás vezme ku hviezdam

Metalický vzhľad telefónu Huawei Nova 5T je asi tým, čo vás zaujme hneď na prvý pohľad. Ale nedajte sa pomýliť, tento telefón toho v sebe skrýva omnoho viac! Ako prvé vás iste osloví skvelý fotoaparát so štyrmi objektívmi a úžasnou svetelnosťou. Hlavný fotoaparát so 48 Mpx pre každodenné snímanie obrázkov, 16 Mpx širokouhlá šošovka, 2 Mpx objektív pre makro fotenie a 2 Mpx hĺbková šošovka pre umelecky rozostrené pozadie. Čo viac si môžete priať? Navyše vám telefón ponúkne aj 32 Mpx selfie fotoaparát s technológiou 4v1. Môžete s ním zaznamenať tie najživšie fotografie , ktoré zvýraznia vašu prirodzenú krásu, aby ste na snímkach vyzerali čo najlepšie.