CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Huawei Nova 3

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 102
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vytvorte si obal na mobil Huawei Nova 3 podľa svojho

Každý smartfón je trochu iný. Smartfón Huawei Nova 3 má niekoľko zaujímavých prvkov a jeho design je naozaj nadčasový. Výnimočným ho však robia skôr parametre výkonu a špecifická funkcionalita. Ale pokiaľ to vezmeme z laického pohľadu, všetky mobilné telefóny na trhu sú si veľmi podobné, majú podobný štýl, veľkosť aj farbu. A tak jedinou možnou cestou, ako ten svoj odlíšiť od ostatných, je tým správnym originálnym krytom. Túto možnosť vám u nás ponúkame. Môžete si vytvoriť kryt, ktorý v sebe prepája ochranné prvky, špecifické výrezy, kvalitné materiály, ale zároveň vyzerá špičkovo. Presne tak, ako si to predstavujete.

Puzdra s grafickou pre Huawei Nova 3

Áno, presne také je to jednoduché. Zachytili ste skvelú momentku zo svojich ciest po svete alebo pri potulkách s priateľmi? Chcete nosiť na svojom Huawei Nova 3 fotku alebo nápis, ktorý vás jednoducho vystihne na prvú dobrú? Tak potom už nie je na čo čakať. Objednajte si svoj vysnívaný telefón, pridajte fotografiu, ktorú jednoducho milujete a užívajte si záujem priateľov ale aj to, že sa vám bude naozaj páčiť. Pretože motív, ktorý si navrhnete sami má omnoho vyššiu cenu ako ten, ktorý je navrhovaný pre stovky ľudí.

Hor sa do sveta s vlastnou potlačou - Huawei Nova 3

Pokiaľ Huawei Nova 3 vlastníte, asi viete, že je potrebné ho ochraňovať kvalitným krytom. Často sa totižto stáva, že sa oškrie alebo sa na ňom objavia nepekné vrypy či vlásočnicové roztrieštenia, ktoré nemá rád nikto z nás. Vyhnite sa tomu s obalmi na telefóny z kvalitných materiálov, ako je TPU či ochranná koženka. Pri návrhu vlastných motívov si môžete vybrať z knižkových zatváracích obalov, ktoré ochránia telefón zo všetkých uhlov alebo z ľahkých plastikových krytov FLEXmat. Tie na druhú stranu telefónu Huawei Nova 3 nepridajú ani gram naviac, zato ho ochránia so 100% istotou. Spojte teda príjemné s užitočným a zaobstarajte si funkčný obal s krásnymi motívmi – tými vlastnými.