CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Huawei MediaPad M6 8.4

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 102
×
Výrobca / Séria 1
×
Farba 1
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Kryt s vlastným motívom na Huawei MediaPad M6 8.4 je hit

Ak nechcete len splynúť s davom a radi by ste so svojim telefónom zažiarili medzi svojimi známymi ale aj napríklad na sociálnych sieťach, doprajte si niečo extra – kryt na tablet s vašimi vlastnými fotografiami. Na obal si môžete navrhnúť akúkoľvek fotografiu zo svojej galérie alebo použiť naše moderné motívy predpripravené pre milovníkov originálnych obrázkov. Ako základ obalu môžete použiť napríklad fotografiu zo svadby alebo z romantickej dovolenky so svojou polovičkou, momentku z párty s priateľmi, snímku svojej rodiny, detí alebo domáceho maznáčika či profesionálny záber, ktorý ste si pripravili presne pre tento účel. Ak nebudete používať fotografiu, čo tak staviť na logo vašej obľúbenej firmy, hudobnej kapely či dokonca vlastnej značky? Nápadov u nás nikdy nie je dosť. Ak by ste sa však náhodou predsa len trochu strácali a neboli si istí, čo všetko si na obal môžete dať, prezrite si náš etuo účet na Instagrame, kde s vami naši influenceri zdieľajú svoje skvelé nápady na originálne puzdrá na mobily a tablety.

Vytvorte si puzdro s vlastnou potlačou

Príprava takéhoto krytu je jednoduchá! Vyberiete si typ tabletu Huawei MediaPad M6 8.4, prihlásite sa do našej online kreatívnej dielne a nahráte svoju fotografiu, ktorú budete neskôr upravovať. Keď ste s dizajnom spokojní, obal jednoducho odošlete k nám a my vám ho pripravíme na používanie.

Huawei MediaPad M6 8.4

Ak hľadáte výkonný tablet príjemný na pohľad, jemný na dotyk a výkonný zvnútra, spoľahnite sa na Huawei MediaPad M6 8.4. Krásny 8,4-palcový displej preberie k životu vaše fotografie, videá aj hry a príjemný dizajn vás uistí, že ide o prvotriedne moderné zariadenie. Vďaka vysokému výkonu pomocou HiSilicon Kirin 980 octa-core procesoru môžete vykonávať všetky svoje obľúbené činnosti bez obmedzení, pracovať, vzdelávať sa alebo len tak surfovať po internete, a to bez strachu z obmedzenia rýchlosti alebo plynulosti chodu tabletu.