CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Huawei MediaPad M6 10.8

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 102
×
Výrobca / Séria 1
×
Farba 1
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Originálny obal na Huawei MediaPad M6 10.8 s fotkou

Premýšľate, ako by ste svoj tablet mohli oživiť originálnym kúskom, ktorý si každý zamiluje na prvý pohľad? Skúste to pomocou krásneho obalu. A nie hocijakého. Vytvorte si ho sami podľa vlastnej fantázie so zapojením kreativity. Na svoj obal môžete umiestniť akúkoľvek fotografiu svojej rodiny, priateľov či kolegov, spolužiakov, domáceho miláčika, vysnívanej dovolenkovej destinácie alebo obľúbenej hudobnej skupiny. Je to len na vás. Pritom týmto spôsobom získate obal, ktorý nebude mať nikto iný.

Vytvorenie vlastného krytu je veľmi jednoduché

Kúzlo tvorby krytu puzdra s vlastným motívom spočíva v tom, že je veľmi jednoduchá a zvládne ju naozaj každý. Nemusíte si pritom do svojho zariadenia sťahovať žiadnu aplikáciu a míňať cenný úložný priestor. Jednoducho sa prihlásite do našej online kreatívnej dielne, nahráte svoju fotografiu a doplníte ju podľa svojho gusta o ďalšie motívy, farby či textové polia. Pred odoslaním krytu si skontrolujte, či žiadna časť fotografie nie je prerušená výrezom v obale na fotoaparát. Pokiaľ je všetko v poriadku a ste so svojim výtvorom spokojní, začneme na ňom pracovať aj my – hneď na ďalší pracovný deň. Jednoducho tak, aby ste svoj obal mohli získať čo najskôr. Puzdrá dodávame vo vysokej kvalite a tlačíme na biely povrch tak, aby vaša grafika a farby čo najlepšie vynikli.

Spoločník pre celú rodinu: Huawei MediaPad M6 10.8

Tablet Huawei MediaPad M6 10.8 s krásnou 10,8-palcovou obrazovkou, moderným dizajnom a v luxusnom prevedení zaujme každého člena rodiny. Vďaka inteligentnému nástroju Children’s Corner majú vaše deti prístup k svojim obľúbeným rozprávkam alebo hrám len na základe odtlačkov prstov, avšak pod neustálou rodičovskou kontrolou. Tablet je však skvelým pomocníkom aj pri pracovných záležitostiach, kedy si ho môžete prepnúť do módu stolného počítača, pripojiť na inteligentné pero M-Pen a Smart Magnetic klávesnicu a pracovať v pohodlí odkiaľkoľvek to práve potrebujete.