+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Navrhnite si vlastnú puzdro pre HUAWEI MediaPad M5 Lite 8

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

Rodinný obal na tablet si môžete navrhnúť aj sami

Predstavte si, aké skvelé by bolo venovať svojej rodine obal na tablet s vašou spoločnou fotografiou z dovolenky. Alebo s letnými motívmi, ktoré si zamilujete nielen vy, ale i vaše deti. S našimi krytmi, ktoré si môžete graficky sami dotvoriť, je možné úplne všetko. Porozmýšľajte nad tým, ako by mal váš ideálny obal na mobil vyzerať a pripravte si ho behom niekoľkých minút. Jediné, čo k tomu potrebujete, je fantázia a trocha času.

Vytvorte design puzdra, ktorý si vaši blízki zamilujú

Na začiatku si stačí vybrať typ obalu spomedzi našich kolekcií Flex Book a Wallet Book. V oboch prípadoch ide o knižkové obaly z kvalitných materiálov a s transparentným vnútorným krytom, ktorý váš Huawei MediaPad M5 Lite 8 prichytí a spoľahlivo udrží na svojom mieste. S obalmi Wallet Book naviac získate aj praktické vnútorné priehradky, kam si môžete vložiť svoju kreditnú kartu, bankovky alebo iné drobnosti a poslúži vám tak trochu aj ako peňaženka. Ak máte vybraté, je čas na trochu kreatívnej práce – vyberte si obľúbenú fotografiu, farby, ktoré sa vám páčia, krásne motívy a skombinujte ich do jedného prekrásneho puzdra snov. Snažte sa, aby ste vyberali čo najkvalitnejšie fotografie, grafika by totiž mala dosahovať veľkosti minimálne 640x480 pixelov.

Tablet pre celú rodinu: Huawei MediaPad M5 Lite 8

Tablet Huawei MediaPad M5 Lite 8 je primárne určený pre rodinky s deťmi, ale aj pre podnikateľov či ľudí, ktorí žijú na cestách. Už na prvý pohľad vidieť, že jeho orientácia je na šírku, čo je pohodlný formát hlavne na sledovanie filmov, videí či fotografií. Tento tablet má prepracovaný design a jeho batéria vydrží bez problémov aj náročnejšie dni intenzívneho používania. Jedná sa o praktického pomocníka nielen do domácnosti, ale taktiež do kancelárie či na služobné cesty, ktorý vás nikdy nenechá v štichu. Ak teda hľadáte všestranný tablet, určite pri Huawei MediaPad M5 Lite 8 zbystrite.