CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Huawei MatePad T8

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 102
×
Výrobca / Séria 1
×
Farba 1
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Štýlová a účinná ochrana pre tablet Huawei MatePad T8

Univerzálny tablet Huawei MatePar T8 má mnoho výhod: môžete ho vziať so sebou úplne všade a používa ho pokojne aj celá rodina. Na druhú stranu ak vnímame jeho bezpečnosť, môžu to byť práve jeho výrazné nevýhody. Pri prenášaní sa vám totiž tablet môže veľmi ľahko poškodiť a to už ani netreba pomyslieť na to, čo všetko s ním dokážu urobiť malé nezbedné ručičky. Preto stavte na kvalitnú ochranu pomocou knižkového puzdra od etuo.sk. A aký krajší obal by ste si mohli vybrať ako ten s vašou vlastnou fotografiou a motívom podľa svojich predstáv? V našom e-shope bude pre vás jeho tvorba veľmi jednoduchá a naviac aj naozaj zábavná. Vyskúšajte si to hneď teraz.    

Ako si vytvoríte obal s vlastnými motívom

V prvom kroku si vyberiete knižkový obal, ktorý presne sadne svojimi rozmermi aj strihom na tablet Huawei MatePad T8. Naše webové stránky vás automaticky presmerujú do online kreatívnej dielne, kam si nahráte svoje fotografie a ďalej ich môžete upravovať. Pridajte k nim zaujímavé texty, motívy z našej galérie alebo pôsobivé farby podľa vášho vlastného výberu. Ak by ste si chceli vytvoriť krásny obal ale neviete, ako na to, načerpajte inšpiráciu od našich influencerov či ambasádorov značky na Instagramovom profile etuo. Uvidíte tam, aké jedinečné motívy sa dajú vytvoriť len pomocou pár kliknutí.          

Huawei MatePad T8 ako skvelý partner celej rodiny

Tablet na doma aj do práce, na pre rodičov aj pre deti, na oddych aj pre zábavu. To je tablet Huawei MatePad T8. Užívajte si s ním dokonalý pôžitok z čítania kníh vďaka špeciálnemu módu eBook, dohliadajte na bezpečné hry svojich detí pomocou kontrolovaného rodičovského prístupu, noste svoje zariadenie všade so sebou vďaka jeho malej hmotnosti. Batéria s kapacitou 5 100 mAh vám naviac umožní pracovať či zabávať sa nerušene počas celých 12 hodín bez potreby nabíjania.