CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Huawei MatePad T10

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 102
×
Výrobca / Séria 1
×
Farba 1
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vyrobte si originálny obal na svoj tablet Huawei MatePad T 10

Viete, aké obaly na tablety sa dnes nosia? Majú ich už všetky celebrity aj influenceri a hrdo ich prezentujú na svojich sociálnych sieťach. Sú to obaly s vlastnou fotografiou. Vyzerajú luxusne, štýlovo a navyše rovnaké nebude mať nikto iný na svete – jedine že by ste si to tak priali a vytvorili ladiace kryty pre seba a svoju drahú polovičku či najlepšiu kamarátku. Vytvoriť si takýto obal môžete hravo aj vy sami, a to v priebehu niekoľkých minút online na našom webe. Čo pre to musíte spraviť? Hlavne si vybrať dokonalú fotografiu, ktorú chcete na svojom mobile prezentovať. Pôjde o svadobnú fotografiu alebo stavíte na obrázok svojich detičiek či domáceho miláčika? Ste rozhodnutí? Potom si vyberte typ obalu, na ktorý vám fotku pripravíme. Môže ísť o klasický knižkový kryt s výklopným krídlom alebo o typ puzdra Wallet Book, ktorý má vo vnútri navyše ukryté aj priehradky na platobné karty alebo iné drobnosti.

Kvalitné puzdrá s vlastným motívom

Obaly, na ktoré tlačíme vaše fotografie, sú veľmi kvalitné a vyrobené z tých najodolnejších materiálov. V základe majú bielu farbu, na ktorej čo najlepšie vyniknú farby vašich fotografií. Váš tablet do posledného milimetra jemne obopnú a nepustia ho ani v žiadnej nečakanej situácii. Môžete sa na neho 100 % spoľahnúť.

Prekvapivý Huawei MatePad T 10

Doprajte si ideálny tablet pre seba aj svoju rodinu. Huawei MatePad T 10 vám poskytne množstvo skvelých funkcií a naviac vyzerá fantasticky. Užijete si s ním napríklad systém duálnych reproduktorov, ktorý premení sledovanie filmov a videí na hotový zážitok. Vďaka 9,7-palcovému HD displeju so zabudovanou technológiou pre ochranu očí sa už nikdy nemusíte obávať modrého svetla, ktoré by ublížilo vám alebo vašim deťom. Používajte množstvo skvelých aplikácií, eBook mode na pohodlné čítanie kníh, Kids Corner pre kontrolu detskej aktivity na tablete a množstvo ďalších iných funkcií.