Navrhnite si vlastnú puzdro pre Huawei MatePad Pro 10.8

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 100
×
Výrobca / Séria 1
×
Farba 1
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vlastný obal na tablet podľa vašich snov

Myslíte na svoj obal na tablet ako na praktickú pomôcku, ktorá má zabrániť jeho poškodeniu? Skúste zmeniť optiku a vidieť ho ako prázdne plátno, ktoré na vás čaká ako na maliara a vytvorte si vlastné motívy jeho vzhľadu. Možností máte nespočetné množstvo. Základným motívom môžu byť vaše obľúbené rodinné fotografie, logo vašej firmy alebo obľúbenej kapely či obrázok vášho domáceho miláčika. Mnoho našich klientov používa tento priestor aj ako „vision board“, teda nástenku svojich túžob a prianí, ktoré si chcú čo najčastejšie vizualizovať. A ak si myslíte, že originálny obal nie je nič pre vás, pripravte ich ako finančne nenáročný, originálny a praktický darček pre svojich blízkych.

Vytvorte si kryt s vlastným motívom

Pokiaľ ste si pre svoj tablet zvolili knižkové puzdro, máte dvojnásobný priestor, ktorý môžete pre svoj dizajn využiť. Vaše motívy tak môžu krásne vyniknúť. Pripravíte si ich pomocou našej online kreatívnej dielne. Jej výhodou je intuitívne a jednoduché prostredie, s ktorým vie pracovať aj úplný laik. Nahrajte si do nej svoje obľúbené fotky, logá, inšpiratívne mottá, natiahnite na ilustrovaný obal a v sekunde zistíte, ako bude kryt vyzerať vo svojej finálnej podobe. Aby vaša grafika čo najlepšie vynikla, tlačíme ju na odolný biely podklad, ktorý skvele drží farby a nedovolí im po čase vyblednúť.

Tablet, ktorý nesklame: Huawei MatePad Pro 10.8

Že pre vás tablet nie je len multimediálnym centrom, ale aj pracovným nástrojom? Potom by ste si mali dopriať naozaj výkonný model MatePad Pro s 10,8'' QHD displejom od výrobcu Huawei. Okrem toho, že k nemu získate aj dotykové pero a magnetickú klávesnicu, môžete si užívať možnosť spustenia dvoch aplikácií naraz. Tablet skvele funguje aj pri prepojení na telefón, takže medzi týmito zariadeniami môžete bez problémov zdieľať informácie, súbory alebo rôzny aplikácie. Využijete s ním naviac aj možnosť bezdrôtového reverzného či naopak rýchleho káblového 40 W nabíjania.