CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Huawei MatePad 10.4

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 102
×
Výrobca / Séria 1
×
Farba 1
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obaly s vlastným motívom na Huawei MatePad 10.4

Kryt s vlastnou fotografiou majú na mobile už všetci influenceri a hviezdy československého show businessu. Chcete sa k nim pridať aj vy a dokonca ho mať na svojom tablete? Potom určite využite možnosť vytvoriť si svoj vlastný obal v našom online grafickom editore. Je to jednoduché, rýchle a navyše zábavné. Stačí, ak si vyberiete fotku, ktorú najviac milujete a chcete sa na ňu pozerať jednoducho každý deň. Vyberte si typ krytu na tablet a fotografiu naň nahrajte. Potom ju môžete doupraviť podľa svojho vkusu. Napríklad svadobnú fotku doplňte obrázkom obrúčok alebo vašich obľúbených kvetov. Snímok z divokej párty s kamarátmi zas doplňte o vaše motto alebo text obľúbenej piesne, na ktorú sa vždy zabávate. Je to len na vás. Ponúkame vám aj mnoho moderných vzorov, farieb a ďalších vylepšení. Keď budete hotoví, váš návrh nám zašlite a my ho začneme vytvárať. Domov vám príde už o niekoľko dní presne tak, ako ste to videli na obrazovke svojho počítača, mobilu či tabletu pri tvorbe.

Kvalitný kryt je základ úspechu

Aby vám puzdro s vlastnou fotografiou vydržalo čo najdlhšie, malo by byť hlavne čo najtrvanlivejšie a najodolnejšie. Presne také sú obaly od etuo.sk. Krásne sadnú na váš tablet Huawei MatePad 10.4 a nepustia ho ani pri pádoch na tvrdé povrchy.

Tablet Huawei MatePad 10.4 ako skvelá voľba

Milujete čítanie ale nechcete si nakupovať hromady kníh? Potom to skúste s novým tabletom Huawei MatePad 10.4, ktorý vám bez škodlivého modrého žiarenia umožní čítať elektronické knihy pomocou e-Book módu pokojne aj celú noc. Naviac má na svojej prednej strane aj prepracovaný systém reproduktorov. Vďaka nemu sa aj pri sledovaní filmov či obľúbených spevákov budete cítiť takmer ako v kine alebo na koncerte. Vďaka svojmu matnému povrchu pôsobí tento tablet naviac nielen veľmi elegantne, ale padne aj skvele do ruky.