CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Huawei Mate 40 Pro 5G

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 102
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

 Huawei Mate 40 Pro 5G: kryt s vlastným motívom

Viete, na akých obaloch na mobil najnovšie “frčia” celebrity a známi influenceri? Sú to kryty s vlastnou fotografiou. Nalaďte sa na tento módny trend aj vy a uleťte si s originálnym kúskom ako doplnkom svojho elektronického vybavenia. Už vás totiž nechceme obmedzovať a hovoriť vám, čo na svojom obale na Huawei Mate 40 Pro 5G nosiť môžete a čo nie - rozhodnite o tom sami! Chcete si naň dať fotku vašej milovanej polovičky? Budú vám telefón zdobiť podobizne vašich detičiek, domáceho miláčika alebo priateľov? Môžete byť celkom originálni a na obal si navrhnúť inovatívne logo alebo hoci aj mandalu šťastia. Jednoducho všetko, čo máte radi a bude vám spôsobovať radosť. Je to veľmi jednoduché a zábavné. Vyberte si typ obalu, ktorý sa vám bude najviac hodiť, či už to bude knižkové uzatvárateľné puzdro alebo jednoduchý a praktický silikónový obal. 

Štýl a originalita v jednom

V našom online editore si upravte fotografie, pridajte k nim textové pole, obľúbené farby, ďalšie obrázky z galérie alebo čokoľvek sa vám bude páčiť. Potom si svoj výtvor poriadne skontrolujte a uistite sa, že ste na nič nezabudli a ste maximálne spokojní. Ak máte hotovo, motív nám odošlite a my sa pustíme do jeho výroby. 

Doprajte si očarujúci Huawei Mate 40 Pro 5G

Ak ste moderným používateľom mobilných telefónov, smartfón Huawei Mate 40 Pro 5G bude niečo pre vás! Jeho dokonalý dizajn vás zaujme hlavne novým štýlom Space Ring fotoaparátu a taktiež pútavými farbami - od slnečnicovo žltej cez olivovo zelenú a elegantnú čiernu až po bielu klasiku a romantický modrastý odtieň. Nechajte sa uniesť obrovskou rýchlosťou 5G pripojenia, ultrarýchlym čipsetom Kirin 9 000, alebo intuitívnym ovládaním pomocou špeciálnych gest. Naviac so zahnutým 88-stupňovým displejom získate aj ochranu proti vlhkosti a prachu či automatickú schopnosť ovládaniu jasu.