CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Huawei Mate 30 Lite

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 102
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vytvorte si obal na Huawei Mate 30 Lite aký nemá nikto iný

Takmer všetky mobilné telefóny na trhu sú si veľmi podobné, majú podobný štýl, veľkosť aj farbu. A tak jedinou možnou cestou, ako ten svoj odlíšiť od ostatných, je tým správnym originálnym krytom. Túto možnosť vám u nás ponúkame. Celý postup navrhovania vášho originálneho krytu je veľmi jednoduchý. Na začiatok by ste si mali zvoliť, ktorý typ krytu sa bude na váš Huawei Mate 30 Lite najviac hodiť. Zvolíte si knižkové puzdro prekrývajúce aj obrazovku vášho telefónu alebo radšej stavíte na moderný silikónový obal, ktorý nepridá vášmu zariadeniu ani centimeter naviac a pôsobí veľmi elegantne?

Výrobu krytu zvládnete ľavou-zadnou

Hneď po tomto rozhodnutí môžete začať tvoriť svoju vysnívanú grafiku. Vyberte si obľúbenú fotografiu zo svojej galérie. Môže ísť o fotografiu zo svadby, rodinnej oslavy, skvelej akcie s priateľmi alebo jednoducho momentku vašich detí či domácich miláčikov. Priestor však môžu pokojne dostať aj zábery vašich obľúbených spevákov, hercov alebo milovaných značiek. Vložte ju na obal v našom online grafickom editore a začnite sa hrať. Dotvorte obal textom, zaujímavými motívmi, ktoré sme si pre vás pripravili, alebo pridajte svoju obľúbenú farbu. Vaše návrhy tlačíme na kvalitný biely podklad tak, aby farby čo najlepšie vynikli. Všetky obaly sú precízne vyrobené aby sadli na váš Huawei Mate 30 Lite a ochránili ho za každých okolností.

Huawei Mate 30 Lite ako skvelý spoločník

Ste fanúšikom značky Huawei? Ak ste stavili na ich novinku v sérií Mate 30 Lite, užijete si s týmto telefónom naozaj krásny displej, žiarivé farby a moderné spracovanie. Používa veľmi kvalitný a výkonný chipset Kirin 810 a od ostatných modelov v rade Mate 30 sa odlišuje hlavne svojim výzorom. Ak máte radi dobrodružstvo a váš život je plný farieb a fantázie, tento telefón by ste si rozhodne nemali nechať len tak ujsť.