CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Huawei Mate 30

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 102
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Luxusný obal na mobil s vlastnou potlačou

Uvažovali ste niekedy o tom, že by bolo skvelé vlastniť obal na telefón, aký ste ešte nevideli u priateľov, rodiny či kolegov? My áno. A preto sme prišli s možnosťou pre vás, ako si vytvoriť obal na telefón s vlastnými motívmi, originálnou grafikou, vašimi fotografiami a všetkým, čo máte radi. Je to veľmi jednoduché. Stačí si vybrať typ obalu na telefón, ktorý vám najviac vyhovuje a pripraviť si svoju fotografiu v tlačovej kvalite. Potom fotku len doladíte ďalšími motívmi z našej galérie, textovými citátmi či vlastným menom v rôznych fontoch, zaujímavými farbami pozadia, filtrami či svojim obľúbeným logom. Pred odoslaním si svoju potlač vždy starostlivo skontrolujte. Všetky vaše grafiky totiž tlačíme na biely podklad a ak sa stane, že nejaké miesta pri tvorbe vynecháte, ostanú bielej farby. Obal je odolný voči poškodeniu svojho povrchu ale aj telefónu pod ním.

Obal s vlastnou potlačou: designový kúsok, ktorý si nenechajte ujsť

Kryt na telefón s vlastnou potlačou však nie je len skvelým doplnkom vašej osobnosti, ale aj bezchybným darčekom pre vašich blízkych. Ide totiž o dokonalé prepojenie praktického a spomienkového predmetu, ktorý môže váš blízky neustále nosiť všade so sebou. Keď teda zaobstaráte jeden sebe, myslite aj na najbližších, ktorým by sa mohol hodiť tiež.

Fotografovanie je s Huawei Mate 30 skvelé

Okrem výkonného hardwaru disponuje smartfón Huawei Mate 30 aj OLED displejom s výrazne zaoblenými bokmi a rýchlym káblovým ale aj bezdrôtovým nabíjaním. Poteší hlavne užívateľov, ktorí majú radi fotografovanie. Vzadu má totiž veľmi kvalitnú kameru – tvorí ju trojica snímačov, kde hlavný 40 MPx dopĺňa 8 MPx teleobjektív s optickou stabilizáciou a 16 Mpix širokouhlý fotoaparát. Naviac trieda Mate 30 od výrobcu Huawei sľubuje krásny design spoločne s pokrokovou technológiou. Ak si teda myslíte, že tento telefón je pre vás ako stvorený, pravdepodobne nebudete ďaleko od pravdy.