Navrhnite si vlastnú puzdro pre Huawei Honor 9X Pro

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Kryty na Huawei Honor 9X Pro podľa vašej fantázie

Etuo.sk vám prináša možnosť nasadnúť na vlnu trendov v podobe originálnych obalov na telefóny s vašou vlastnou fotografiou. Na telefón si môžete zvoliť akúkoľvek fotku z vašej galérie. Napríklad umelecký snímok zo svadby či rodinnej oslavy, momentku vašich detí alebo domácich miláčikov či záber z divokej párty s priateľmi alebo z exotickej dovolenky. Výber je len na vás. My sa postaráme, aby ste svoje fotografie mohli pripraviť ako moderný dizajn a potom vašu grafiku vytlačíme na kvalitný obal sediaci presne na Huawei Honor 9X Pro.

Príprava vlastného krytu je zábavná a jednoduchá

Ak ste sa rozhodli pre prípravu obalu s vlastnými motívmi podľa vašich predstáv, poskytneme vám k tomu skvelú výbavu - v prvom rade našu online kreatívnu dielňu, do ktorej nahráte svoju fotografiu, doladíte ju krásnymi farbami alebo motívmi podľa vášho výberu. V momente, keď ste so svojim návrhom spokojní, nám ho môžete odoslať. Vašu objednávku spracujeme už nasledujúci pracovný deň. Tak, aby ste mali svoj obal doma čo najskôr. Vaše návrhy pripravíme na kvalitný biely podklad, ktorý dá vyniknúť všetkým farbám a je naviac dlhotrvácny a odolný. To znamená, že s ním počas celej doby používania budete rovnako spokojní ako v prvý deň, keď ste si ho prevzali. Farby vašich fotografií nevyblednú a sú odolné voči vlhkosti aj nečistotám.

Zamilujte sa do telefónu Huawei Honor 9X Pro

Chcete nájsť dôvody, prečo si zamilujete telefón Huawei Honor 9X Pro? Prvým je výkonná batéria s kapacitou 4 000 mAh, ktorá váš telefón vďaka inteligentnému algorytmu podrží nabitý čo najdlhšie. Zamilujete si iste aj displej, ktorý chráni vaše oči pred modrým žiarením pomocou technológie certifikovanej inštitútom TÜV Rheinland. Naviac k nemu získate aj nádherný dizajn, ktorý vyčnieva z davu a vymáha si pohľady okolia a skvely 48 MPx fotoaparát s neskutočne ostrým zobrazením.