+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Navrhnite si vlastnú puzdro pre HUAWEI Honor 9X Lite

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Obal na Huawei Honor 9X Lite s vlastnými motívmi

Odviažte sa, buďte výnimoční a vlastnite konečne niečo, čo nemá nikto iný na svete a na čo sa môžete dennodenne pozerať. Tento sen vám splníme s obalmi na telefóny, ktoré si sami navrhnete a svoj návrh nám následne odošlete. Je to veľmi jednoduché. Všetko, čo musíte spraviť, je nájsť si dokonalú fotografiu, ktorú na telefón umiestnite a doplníte ju o ďalšie motívy, farby či text. Nemusíte však zostať pri jednej fotke. Vytvorte si celú galériu, pôsobivú grafiku alebo rovno malú nástenku snov, ktorá vás bude každodenne motivovať. Rozhodnutie je len na vás, tak sa rýchlo pustite do tvorby.  

Vytvorte si pôsobivý obal na mobil

V prvom kroku si vyberte, aký typ obalu na telefón Honor 9X Lite budete používať. Zvolíte si knižkový model alebo siahnete radšej po silikónovom obale? Keď sa rozhodnete, naša webová stránka vás presmeruje priamo do online kreatívnej dielne, kde návrh veľmi jednoducho spracujete. Nemusíte si pritom sťahovať žiadnu aplikáciu, všetko zvládnete pohodlne online. Návrh nám potom jednoducho zašlite do výroby. Po zaslaní sa budeme jeho tlači venovať hneď do druhého pracovného dňa. Vaše obaly tlačíme na kvalitný biely podklad tak, aby čo najlepšie vynikli všetky jeho farby. Sú odolné voči zubu času a pokiaľ sa náhodou znečistia, môžete ich jednoducho umyť vlhkou handričkou.

Huawei Honor 9X Lite bude pre vás ako stvorený

Telefón Huawei Honor 9X Lite je určený pre všetkých používateľov, ktorí hľadajú kombináciu moderného dizajnu, skvelých funkcií a férovej ceny. Ako prvé vás asi zaujme takmer bezrámčekový 6,5-palcový HONOR FullView Display, ktorý krásne zobrazuje nielen videá a hry ale aj vaše fotografie a ďalšiu grafiku. Tento displej má naviac aj zabudovanú ochranu očí pred škodlivým modrým svetlom, ktorá je certifikovaná svetoznámym inštitútom TÜV Rheinland. Ďalej vás iste poteší aj skvelý 48 MPx fotoaparát s dvojitým objektívom alebo dlhotrvajúca batéria s kapacitou 3 750 mAh.