+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Navrhnite si vlastnú puzdro pre HUAWEI Honor 9X

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Dokonalé obaly na Huawei Honor 9X podľa vašej fantázie

Aj keď vám v našom e-shope etuo.sk ponúkame viac ako 300 krytov na váš Huawei Honor 9X, žiadny z nich pre vás nemusí byť ten pravý. A my to celkom chápeme! Práve preto sme si pre vás pripravili možnosť vytvoriť si vlastný obal s potlačou podľa vašej fantázie. Taký, aký nebude mať nikto iný na zemi. Pretože každý náš zákazník je nenahraditeľný originál.

Vytvorte si vlastný obal na telefón

Originálny kryt na váš Huawei Honor 9X získate veľmi jednoducho. Vyberte si typ krytu, ktorý vám bude najviac vyhovovať a presuňte sa do našej kreatívnej dielne. Môžete v nej pracovať naozaj intuitívne, pridávať obľúbené fotografie, texty, farby a motívy. Potom svoj obal jednoducho skontrolujte a odošlite k nám. Začneme na ňom pracovať do ďalšieho pracovného dňa. Zdá sa vám, že vám pri tvorbe chýba inšpirácia? To nevadí! Prezrite si náš účet na Instagrame, kde nájdete množstvo nápadov z hláv našich influencerov a ambasádorov. Nechajte sa nimi inšpirovať aj pri výrobe vášho vlastného obalu na Huawei Honor 9X. Ak takýto osobný obal na telefón nie je presne to, čo si predstavujete pre seba, potešte ním svojich blízkych na ich narodeniny či na Vianoce. Ide o krásny a hlavne veľmi praktický darček, ktorý vaši najbližší iste ocenia.

Dokonalý partner? Huawei Honor 9X

Ak hľadáte kvalitný telefón od odskúšaného výrobcu za férovú cenu, siahnite po telefóne Huawei Honor 9X. Hneď na prvý pohľad vás zláka širokým displejom bez výrezu vďaka vysúvacej kamere, krásnou farbou a moderným prevedením. Zadná trojitá kamera s hlavnou šošovkou 48 MP a predná selfie 16 MP šošovka vám pomôžu vykúzliť krásne zábery, 4 000 mAh batéria sa zas postará a celodennú výdrž telefónu. Výhodou je aj možnosť súbežného používania dvoch SIM kariet či rýchly operačný systém Android 10.