Navrhnite si vlastnú puzdro pre Huawei Honor 9A

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Kreatívne obaly na Huawei Honor 9A podľa vašej fantázie

Dokonalé obaly na telefón nenájdete len tak ležať na zemi! Mali by nielen perfektne sedieť na vašom telefóne, ale aj vyjadrovať vašu osobnosť a to, kým vlastne ste. Ak chcete vlastniť naozaj výnimočný a pôsobivý obal, odstrihnite sa od davu a vytvorte si ho sami s použitím vlastnej fotografie. Použiť môžete záber zo svadby alebo z rodinnej oslavy, momentku z dovolenky či z bláznivej párty s priateľmi. Mnoho našich zákazníkov si na svoj obal rado dáva fotky svojich detí alebo domácich miláčikov či dokonca svojho obľúbeného pokrmu. Pre ktorú variantu sa rozhodnete vy?

Svoj obal na Huawei Honor 9A si vytvorte sami

V našej online kreatívnej dielni môžete svoje návrhy spracovať veľmi rýchlo a jednoducho. Nemusíte si pritom sťahovať žiadne aplikácie a zaberať si drahocenné miesto vo svojom telefóne. Pripravte si svoj vysnívaný obal a pred odoslaním si ho starostlivo skontrolujte. Po odoslaní ho začneme spracovávať hneď na ďalší pracovný deň tak, aby ste svoj kryt mali doma čo najskôr. Všetky obaly, na ktoré tlačíme vaše motívy, sú naozaj odolné a sadnú presne na váš Huawei Honor 9A. Spoľahnúť sa môžete aj na ich kvalitu a na fakt, že vám vydržia v neporušenom stave celé mesiace a roky od nákupu.   

Huawei Honor 9A sa stane pre vás tým pravým

Prajete si zažívať každý deň zážitok z rýchleho fungovania vášho nového telefónu, jeho skvelých funkcií a zároveň lákavej ceny? Potom určite stavte na smartfón Honor 9A od spoľahlivého výrobcu Huawei. Tento telefón vám prinesie batériu s kapacitou až 5 000 mAh, ktorá vám vydrží bez potreby nabíjania desiatky hodín, ultra široký trojitý fotoaparát a skvelý 6,3-palcový HONOR FullView displej. Huawei Honor 9A si teraz môžete dopriať v niekoľkých krásnych odtieňoch oceánovo modrej, a tak zaujať okolie už na prvý pohľad aj jeho moderným dizajnom.