+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Navrhnite si vlastnú puzdro pre HUAWEI Honor 8X

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Vytvorte si obal na mobil Huawei Honor 8X podľa svojho

Chceli ste mať niekedy niečo, čo nemá nikto iný na svete? A priali ste si ukazovať to tak často, ako to len ide? Vaše priania hravo naplníme! Prinášame vám totiž obaly na mobilné telefóny, pre ktoré si môžete navrhnúť svoj motív celkom sami. Pripravte si na kryt motív pohodovej dovolenky, sviatočnej vianočnej večere, vašich veselých detičiek, obľúbeného ranného cappuccina alebo jednoducho toho, čo máte na svete najradšej. Stačí, pokiaľ si tento design dotiahnete do dokonalosti pomocou nášho špeciálneho editora, odošlete a počkáte si na výsledok.

Puzdra s grafickou pre Honor 8X

Vaše motívy tlačíme na dva druhy obalov, ktoré si dopredu vyberiete. Na každom z nich je biele pozadie, ktoré sa stane vašou maliarskou plochou. Plastikové obaly sú po bokoch transparentné, takže odhalia mnoho aj z designu vášho Honoru 8X. Keďže design tohto telefónu je naozaj atraktívny, túto možnosť si dobre zvážte. Knižkové obaly naopak chránia telefón z každej strany a tak sa nemusíte báť jeho porušenia nech už ho so sebou vezmete kamkoľvek. Taktiež na nich vaše motívy skvele vyniknú a vy si ich budete môcť dennodenne naplno vychutnávať. Kryty vyrábame z kvalitných materiálov tak, aby nijako neobmedzovali funkcie telefónu, ale aby vám zároveň zabezpečili prvotriedny štýl.

Pretože váš Honor 8X si zaslúži kvalitný kryt

S telefónom Honor 8X vám štýl rozhodne chýbať nebude! Tento telefón ho totiž má na rozdávanie. Ponúka veľký displej s tenkými rámčekmi, výborné spracovanie aj nadpriemerný fotoaparát. No a okrem toho prináša jednoducho neuveriteľný prvý dojem. Jeho kovové a sklenené prevedenie pôsobí luxusne, aj keď ho zoženiete za prijateľnú cenu. Nedovoľte teda, aby sa vám tento telefón zničil bežným používaním a s ním spojeným odrením, poškriabaním, pádmi na zem a podobnými nepríjemnými udalosťami. Chráňte svoj Honor 8X ako modré oko v hlave kvalitnými a odolnými obalmi s vlastným motívom.