Navrhnite si vlastnú puzdro pre Huawei Honor 8S

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Buďte originálni s originálnym krytom na mobil

Takmer každý z nás si praje vlastniť niečo originálne, čo by zaujalo nielen nás, ale aj naše okolie. Ak ani vy nie ste výnimkou, zoznámte sa s originálnymi obalmi vyrobenými na mieru pre vás. Od vás. Presne podľa vašich predstáv, s vašou obľúbenou fotografiou, grafikou či nápisom. Rýchlo, jednoducho a za skvelú cenu. To sú obaly od etuo.sk s vlastnými motívmi.

Prípravu krytu s vlastným motívom zvládne každý

V našom elektronickom obchode vám dávame príležitosť vybrať si z niekoľkých typov obalov, na ktoré si potom môžete sami navrhnúť grafiku podľa vlastnej fantázie. Knižkový obal telefón chráni nielen z prednej, ale aj zo zadnej strany, naopak plastikový kryt z odolného TPU materiálu zachová tenký a elegantný vzhľad vášho Huawei Honor 8S. Ak už máte vybraný typ krytu, naša stránka vás automaticky presmeruje do online kreatívnej dielne, kde môžete začať tvoriť. Vyberte si zo svojej galérie obľúbenú fotografiu, nahrajte ju a napasujte tak, aby na váš obal dokonale sedela. Pozor by ste si mali dať iba na výrezy pre fotoaparát. Vašu grafiku následne vytlačíme na kvalitný biely podklad, aby vynikli všetky farby fotografie aj samotného krytu. Ten vám dodáme poštou či prostredníctvom kuriéra až pred vaše dvere už do niekoľkých pracovných dní, aby ste si ho mohli začať čím skôr užívať podľa svojich predstáv.

Telefón pre vás? Huawei Honor 8S

S telefónom Huawei Honor 8S si užijete kopu zábavy za naozaj férovú cenu. Na prvý pohľad vás zaujme natiahnutý, 5,7-palcový displej s malým výrezom a samostatný slot na microSD kartu. Jedinečnou funkciou, ktorú vám ponúka, je aj rozpoznávanie tváre a následné odomknutie telefónu, čo vám prinesie ešte viac bezpečia. Do tele'ónu je vstavaný aj 13 MPx fotoaparát a 3 GB RAM. Ak teda hľadáte výkonné zariadenie za slušnú cenu, našli ste svojho favorita.