+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Navrhnite si vlastnú puzdro pre HUAWEI Honor 8A

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Honor 8A: Páčilo by sa vám mať obal, ktorý nemá nikto iný?

Uvažovali ste niekedy o tom, že by bolo skvelé vlastniť obal na telefón, aký ste ešte nevideli u priateľov, rodiny či kolegov? My áno. A preto sme prišli s možnosťou pre vás, ako si vytvoriť obal na telefón s vlastnými motívmi, originálnou grafikou, vašimi fotografiami a všetkým, čo máte radi. Zapáčil sa vám tento nápad? Skvelé! Rovnakú radosť môžete výnimočným obalom urobiť aj svojim blízkym. Predstavuje totiž nielen zábavnú, ale aj veľmi osobnú cestu, ako niekomu darovať darček od srdca.

Puzdro na telefón Honor 8A originálne a s radosťou

Je to veľmi jednoduché. Hlavným designérom vášho puzdra na telefón ste vy sami. A môžete na ňom mať všetko, čo len chcete. Možno to bude vaša obľúbená hudobná kapela alebo priatelia či členovia vašej rodiny. Rozhodnutie necháme len na vás. V našom editore si veľmi intuitívne vytvoríte obal, ktorý sa vám bude páčiť a my vám ho dodáme priamo ku dverám. Lebo také jednoduché a účinné sú služby od Etuo.sk.

Honor 8A pre každého fanúšika spoľahlivých telefónov

V modeli Huawei Honor 8A sa nájde každý, ktorý hľadá dostupné riešenie na trhu s mobilnými telefónmi. Čínsky výrobca do svojho telefónu zakomponoval fotoaparát, ktorý síce nedisponuje tým najlepším rozlíšením, ale zato má zariadenie niekoľko iných výhod. Napríklad skvele padne do ruky, jeho batéria pomerne dlho vydrží a reproduktory prinášajú veľmi dobrý zážitok z počúvanej hudby. Ak teda hľadáte spoľahlivého partnera pre svoje telefonické fungovanie a máte naviac trochu obmedzený rozpočet, model Honor 8A od Huawei je pre vás vhodným riešením. Ak si svoje zariadenie vážite a nechcete sa len nečinne prizerať, ako sa postupne oškiera, ničí alebo inak mechanicky poškodzuje, siahnite po originálnych obaloch na mobil s vlastným motívom. Nechajte svoj obal hovoriť za seba, nech už je mobil pod ním akýkoľvek. Aby ste sa neustále cítili sebaisto a svojsky.