Navrhnite si vlastnú puzdro pre Huawei Honor 20 Pro

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Originálny kryt telefónu jednoducho a zábavne: Honor 20 Pro

Ak ste si zadovážili krásny telefón Huawei Honor 20 Pro, iste premýšľate nad tým, že by ste ho mali chrániť pred poškodením, odreninami, nečistotami či prachom a mastnými odtlačkami prstov. Prečo to však nespraviť originálne, s nápadom a skvelým štýlom k tomu? Vymyslite a navrhnite si obal, ktorý si vy i okolie zamilujete. S vlastnými fotografiami, motívmi a farbami podľa vášho vkusu. Na našich stránkach je to veľmi jednoduché a naviac zábavné takmer ako videohra.

Puzdro podľa vašich predstáv máte na dosah

Originálne obaly na telefón si dnes môže dopriať každý z nás. Je to veľmi jednoduché a dostupné riešenie, ako ochrániť váš telefón pred zničením. Na začiatok si zvoľte, aký typ obalu vám najviac vyhovuje: bude to odolné knižkové puzdro či naopak jednoduchý silikónový kryt s transparentnými okrajmi? Prvé praktické rozhodnutie tak budete mať za sebou, tie ďalšie už budete robiť svojim srdcom. Ako napríklad výber fotografie či motívu, ktoré si dáte na svoj obal. Bude to fotka vašej rodiny? Alebo radšej bláznivá momentka s priateľmi? Skvele na obaloch pôsobia aj fotky zo slnečnej dovolenky alebo z udalostí, ktoré si chcete jednoducho každý deň pripomínať. Doplňte ich o krásne motívy a farby z našej ponuky a vysnívaný obal vám prinesieme až ku vašim dverám.

Váš profesionál na každý deň: Huawei Honor 20 Pro

Smartfón od výrobcu Huawei, Honor 20 Pro, je rýchly a intuitívnejší ako kedykoľvek predtým. Prichádza totiž s integrovaným bočným tlačidlom so snímačom odtlačkov prstov. Jediným pohybom tak môžete odomknúť telefón a pustiť sa do jeho skvelých funkcií. Toto mobilné zariadenie vyzerá a funguje ako prémiový smartphone, ale bez veľkého humbuku a vysokej ceny vlastnej prémiovým telefónom. Medzi jeho najdôležitejšie výhody patrí fantastické pole štyroch kamier či veľký žiarivý a moderný displej. Je to jednoducho šikovný a výkonný smartfón strednej triedy, ktorý svojim konkurentom hrozí stratou zákazníkov.