Navrhnite si vlastnú puzdro pre Huawei Honor 20 Lite

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vytvorte si motív, ktorý vás vystihuje: Honor 20 Lite

V našom elektronickom obchode sme rozmýšľali nad tým, ako našim zákazníkom poskytnúť čo možno najväčší pocit výnimočnosti. Obal na mobil totiž nemá slúžiť len ako ochranný materiál pred poškodením smartfónov, ale tiež ako originálny doplnok, ktorým môžete podčiarknuť svoju výnimočnosť. Preto vám prinášame možnosť vytvoriť si obal podľa vlastného vkusu, fantázie a na každú príležitosť. V našom grafickom editore je to veľmi jednoduché - vyberte si farbu pozadia, motív, ktorý povie niečo o tom, kto ste a doplňte to zaujímavým mottom či svojim menom alebo motivačným citátom. Vznikne vám tak puzdro, po ktorom ste už roky túžili. 

Originálne obaly na telefón sa nosia

Jedinečné veci sa dnes jednoducho nosia. Napríklad personalizované náramky, prívesky alebo kľúčenky či poháre so svojim menom. Prečo teda nevyskúšať aj obal na telefón, ktorý máte neustále pri sebe a jedná sa pravdepodobne o najpoužívanejší doplnok, ktorý vlastníte? Ide o originálne a chytré riešenie ochrany hodnoty vášho zariadenia.

Nechajte sa ohúriť na prvý pohľad – Huawei Honor 20 Lite

Nechajte sa ohúriť na prvý pohľad. Telefón Huawei Honor 20 Lite to dokáže. Kúzlo spočíva aj v jeho elektrickom designe, ktorý okamžite zaujme už nepustí. Jeho ďalšie vlastnosti vás potom už len presvedčia o správnom prvom dojme. Jednou z výhod tohto zariadenia je kvalitný 24 Mpx fotoaparát s tromi objektívmi a k tomu dostatočne široký 32 Mpx selfie fotoaparát na prednej strane. Ten je elegantne vsadený malým zárezom do veľkého 6,21-palcového displeja. Batéria telefónu vydrží aj celý deň a naviac máte s týmto zariadením možnosť rozšírenia úložného priestoru z pôvodných 128 GB o 1 TB. Okrem pútavého vzhľadu totiž ponúka aj priaznivú kúpnu cenu, čo je kľúčové hlavne pre mladých užívateľov, ktorí si ho zamilujú už po prvom použití.