Navrhnite si vlastnú puzdro pre Huawei Enjoy 9S

No search results

Najkrajší obal? Ten, ktorý si sami navrhnete! - Enjoy 9s

Hľadáte pre seba ideálny kryt na telefón, ale vždy vám na tých z obchodu niečo vadí? Jeden môže byť príliš krikľavý, druhý naopak fádny, tretí nepôsobí kvalitne a tak by sme mohli pokračovať donekonečna. Niektorí ľudia tvrdia, že ste prieberčiví, ale my vám rozumieme! Vytvorte si konečne obal, ktorý budete milovať – od jeho najmenších detailov až po celkový look, a to hlavne preto, lebo si ho navrhnete sami, presne podľa svojho vkusu a preferencií. Jednoducho, online v našom editore.

Originálne kryty na telefóny Huawei Enjoy 9s na mieru

Na svoj telefón si tak môžete „pripnúť“ fotky z dovolenky či z iného významného dňa, motívy kvetov, farby podľa vášho vkusu či inšpiratívne mottá, ktoré vám vždy vylepšia deň. Je to len na vás. Nebojte sa trochu pohrať a užívajte si svoju vlastnú výnimočnosť! Nezabúdajte však na to, že vaša grafiku musí mať minimálne 640x480 pixelov. Obaly zapasujú na váš Huawei Enjoy 9s nielen svojimi rozmermi, ale aj detailnými výrezmi na konektory, fotoaparát či prekrytím všetkých tlačidiel. Užívajte si výnimočnosť a doprajte sebe aj svojim blízkym to najlepšie.

Užívajte si Huawei Enjoy 9s naplno

Ste milovníkmi hier a telefón si chcete poriadne užívať? Potom vám už len názov smartfónu Huawei Enjoy 9s napovie, že ste na správnej adrese. Mobil poháňa 64-bitový procesorom a tak sa môžete spoľahnúť, že s ním zažijete skvelé zážitky pri kvalitnom hraní, surfovaní na internete či sledovaní videí. Veľký displej s uhlopriečkou 6,21 palca a skvelé rozlíšenie sa postarajú o zreálnenie všetkých fotografií a aplikácií, ktoré smartón ponúka. Zážitok z používania vylepší aj operačný systém Android 9.0 Pie s EMUI 9.0 UI. Batéria sa výdržou taktiež prispôsobí intenzívnemu používaniu a vydrží toho naozaj veľa. Na druhú stranu sa následne aj rýchlo nabíja. Vyberte si k tomuto telefónu naviac aj kvalitné doplnky a môžete si byť istí, že vám bude robiť spoločnosť ešte dlhý čas.