CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Huawei

Filtre Collapse
Model zariadenia 102
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Navrhnite si kryt pre zariadenia Huawei

V dnešnej dobe uniformity sa chce väčšina z nás odlíšiť, spraviť si vlastný názor. Chceme mať osobitý štýl, ktorý vkusne podčiarkuje nielen naše oblečenie a výzor, ale hlavne doplnky. Ak to cítite rovnako, začnite od svojho telefónu a navrhnite si naň vlastný obal so svojimi fotografiami. Váš Huawei si to zaslúži. Ide o značku telefónov, ktorá vám prinesie kvalitu, inteligentné prevedenie a slušnú výdrž za férové ceny. Množstvo modelov však doručí omnoho viac, než len priemerné vybavenie a uspokojivé funkcie. Nájdete u nich skutočne podmanivý design či výnimočné funkcie, pre ktoré sa oplatí premýšľať nad značkou Huawei ako nad stálym partnerom. Ak ste sa preň rozhodli, určite nepodceňujte jeho ochranu a spravte pre ňu to najlepšie. A choďte na to štýlovo!

Vlastné motívy krytov pre Huawei

Nastavenie vlastnej potlače na mobilný telefónu Huawei je veľmi jednoduché a zábavné. V prvom kroku si zvoľte, aký typ obalu vám najviac vyhovuje: bude to knižkové puzdro, či naopak radšej jednoduchý silikónový kryt s transparentnými okrajmi? Niekedy sa nemusíte ani rozhodovať. Jednoducho si objednajte rôzne typy a na vašom Huawei ich postupne vystriedajte, aby ste zistili, ktorý je pre vás ten pravý. Máte vybraný typ? Skvelé! Teraz si vyberte svoju obľúbenú fotografiu a vložte ju do nášho online nástroja.

Huawei - aká je značka?

Bude sa jednať o fotku z dovolenky, vlastnej svadby alebo o vášho domáceho miláčika? Fantázii sa tu medze nekladú a ak máte skôr chuť nastaviť si na kryt telefónu logo svojej firmy alebo obľúbenej kapely, len do toho! K vlastnej potlači si máte možnosť zvoliť aj text, ktorý môže predstavovať napríklad vtipnú hlášku z filmu alebo váš obľúbený výrok. Máte hotovo? Odošlite nám návrh a my vám kryt s vlastným motívom bez problémov dodáme. Nech už sa rozhodnete pre akýkoľvek design, stojí to za to. Kryt s vlastnou potlačou na telefón Huawei sa perfektne hodí aj ako originálny darček svojim milovaným alebo kamarátom.