Navrhnite si vlastnú puzdro pre HTC Desire 20 Pro

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Nadiktujte nám, ako má vyzerať váš obal

Nikto by vám nemal diktovať, ako bude vyzerať váš obal na mobil. Nadiktujte to vy nám! Od začiatku až do konca. Vytvorte si kryt na svoj HTC Desire 20 Pro sami a my ho pre vás iba vyrobíme. Podľa vášho návrhu a celkom tak, ako to chcete. Na svoj kryt si môžete pripraviť čokoľvek – fotografiu seba a svojich blízkych, obrázok svojho obľúbeného speváka alebo hudobnej kapely, herca či značky, ktorú jednoducho milujete. Je to len a len na vás. Tieto grafiky potom môžete obohatiť o pestré farby, prírodné motívy, zaujímavé obrázky, ktoré pre vás pripravili naši grafici či textové polia s vašim menom alebo menom niekoho, komu obal darujete. Áno, darujete. Personalizovaný kryt na telefón je totiž ideálnym darčekom aj pre vašich kamarátov, rodinu alebo kolegov. Ide o veľmi osobný predmet, ktorý je naviac maximálne funkčný a iste neostane založený na poličke zapadať prachom.

Výroba obalu na HTC Desire 20 Pro je jednoduchšia ako kedykoľvek predtým

Tvorba originálneho obalu na HTC Desire 20 Pro je veľmi jednoduchá a zvládnete ju bez sťahovania akýchkoĺvek aplikácií či súborov, ktoré by vásm zbytočne zaberali drahocenný úložný priestor vo vašom zariadení. Proste len nahrajte svoju fotografiu so nášho online editora a inštinktívne si ju posúvajte podľa toho, aby sedela na jednotlivé výrezy.

Výkonný spoločník HTC Desire 20 Pro

Telefón HTC Desire 20 Pro je naozajstný profesionál. Spája v sebe totiž skvelý fotoaparát s piatimi objektívmi pre vaše najlepšie zábery, krásny 6,5-palcový displej pre ich bezchybné stvárnenie a dokonalý prúžkovaný dizajn pre pohodlný úchop a štýlové prevedenie. Určite vás pri ňom poteší aj batéria s kapacitou 5 000 mAh, ktorá vás podrží bez potreby nabíjania celé desiatky hodín a možnosť uskutočňovať platby prostredníctvom NFC siete. Jednoducho, tento telefón si nemôžete nezamilovať.