Navrhnite si vlastnú puzdro pre HTC

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Navrhnite si kryt pre zariadenia HTC

Chcete vyniknúť? Navrhnite si puzdro pre svoj chytrý mobilný telefón značky HTC s vlastným motívom/potlačou. V našom obchode získate jedinečný obal s fotografiou alebo grafikou podľa vášho výberu. Presvedčte sa, že na detailoch záleží, vlastné puzdro urobí dojem. Odlišujte sa od ostatných okrem iného aj vďaka puzdru na telefón. Náš sortiment zahŕňa kryty s fotografiou na mobily HTC aj iné, ktoré sú prispôsobené širokému spektru telefónov nielen tejto značky. Svoj telefón môžete chrániť mnohými krytmi, obalmi a puzdrami z našej ponuky. Máme bohatú ponuku odolných puzdier, ktoré vám pomôžu najlepšie uchrániť svoj mobil pred nárazmi, škrabancami a ďalším nebezpečenstvom. Smartphone je uchytený v držiaku, ktorý je vyrobený presne na mieru daného telefónu, nehrozí teda, že by prístroj z puzdra vypadol. Odolné puzdro navyše chráni zadnú časť telefónu proti poškriabaniu a oderom.

Vlastné motívy krytov pre HTC

Puzdro na mobil HTC s vlastným motívom/potlačou plnia ochrannú funkciu iba v čase, keď telefón nepoužívate. Akonáhle ho chcete použiť, musíte ho z puzdra vybrať - typickým príkladom sú puzdra s vyťahovacím popruhom, "ponožky" či kapsičky na mobil alebo športové puzdra. Spadajú sem tiež flipové puzdra, ktoré musíte pri použití telefónu otvoriť. Výhodou puzdier na mobil HTC je, že chráni aj jeho displej a nevýhodou zvýšené riziko poškodenia telefónu v momente, kedy ho z puzdra vyberiete - hrozí napríklad nechcený pád na zem. Všetky ponúkané puzdra sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Prístup ku všetkým ovládacím prvkov a konektorom je zaistený, nie je tak potrebné telefón z puzdra vyberať, napr. pre pripojenie slúchadiel.

Informácie o značke HTC

Taiwanská spoločnosť HTC vznikla v roku 1997. Najskôr sa zameriavala na komunikátory s Windows Mobile. V roku 2007 vyrobila prvý smartphone s Androidom pre operátora T-Mobile. Na trhu sa neskôr nechala prevalcovať marketingovo dravšou konkurenciou a musela značne osekať náklady aj portfólio. U výroby androidových smartphonov ale zotrvala a pridala k nej nový segment okuliarov pre virtuálnu realitu.