Navrhnite si vlastnú puzdro pre Google Pixel 4a 5G

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vytvorte si vlastný obal na Google Pixel 4a 5G

Ak chcete mať naozaj originálne puzdro na svoj telefón Google Pixel 4a 5G, zabudnite už na jeho výber z rôznych e-shopov a o jeho výrobu sa postarajte celkom sami. Prinášame vám možnosť dať si na svoj obal presne taký motív, aký sa vám páči. Napríklad vašu vlastnú fotografiu doplnenú o ľubovoľné texty a žiarivé farby podľa vašej vlastnej fantázie. 

Kryt s krásnou fotografiou

Vaše puzdro bude naozaj pôsobivé ak mu doprajete luxusný dizajn. To zvládnete vďaka svojej vlastnej fotke, ktorú si na kryt zo zadnej strany navrhnete. Čím kvalitnejšia a žiarivejšia vaša fotografia bude, tým lepšie sa bude vynímať na vašom obale. Vytlačíme ju totiž na biely trvácny podklad fixujúci farby po dlhé mesiace a roky. Fotky tak budú chránené pred zošúchaním a vyblednutím, a tak si môžete svoje fotografické puzdrá užívať po veľmi dlhý čas. Hlavnou úlohou pre vás ostáva už len vybrať si skutočne pôsobivú fotografiu, ktorú si na svoj obal umiestnite. Môže sa jednať o fotku zo svadby či exotickej dovolenky, rodinný záber z oslavy alebo momentku s priateľmi. Na kryt si môžete navrhnúť aj vlastné textové polia, napríklad so svojou obľúbenou piesňou alebo menom vašich najbližších. K fotografiám potom môžete doplniť aj farby, ďalšie obrázky z našej galérie alebo čokoľvek, čo vás napadne. 

Rýchly a spoľahlivý Google Pixel 4a 5G

Hľadáte dostupný telefón s 5G pripojiteľnosťou a najnovšími technológiami? Potom sa určite spoľahnite na Google Pixel 4a 5G. Vo svojej cenovej triede ponúka navyše nielen veľmi rýchle pripojenie, ale aj excelentnú sadu fotoaparátov vhodných na fotenie cez deň, v šere i v noci. Navyše si s ním užijete najnovší software od Googlu či prepracovaný dizajn s jasným a veľkým displejom v skvelom rozlíšení. Ak si tento model zvolíte, iste s ním nešliapnete vedľa.