CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Google Pixel 4a

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vytvorte si obal na svoj mobil Google Pixel 4a ešte dnes

Chceli by ste si vytvoriť kryt s vlastným motívom na váš telefón od výrobcu Google? Nezabudnite si vybrať presný model – vo vašom prípade Pixel 4a. Presné označenie telefónu je pri vyberaní vhodného obalu na váš telefón kľúčové. Len dobre zvolené puzdro bude vášmu Google Pixel 4a dokonale sedieť a poskytne mu primeranú ochranu. U nás nájdete kryty zo silikónu, odolné puzdrá i knižkové obaly, ktoré chránia pred poškodením aj najcitlivejšiu časť mobilu – displej. Vedeli ste o tom, že si môžete pre svoj smartfón vytvoriť aj vlastný obal, ktorý nebude mať nik iný, len vy? Nech sa páči, stačí keď nahliadnete do našej online „výrobne“ krytov presne pre daný typ telefónu.

Navrhnite si osobité silikónové a knižkové puzdro pre váš Google smartfón

Je to také jednoduché. Aj keď nie ste práve technický typ, samotná tvorba obalu ide naozaj ľahko každému. Všetko, čo musíte urobiť, je vstúpiť do našej kreatívnej dielne a nahrať vo výbornom rozlíšení vybraný obrázok, fotku, motív alebo text podľa svojho gusta spolu so želaným pozadím. Nezabudnite na detaily, zvolenú potlač pre váš Google Pixel 4a môžete zväčšiť, zmenšiť, posunúť, doladiť pozadie farbou podľa vašej chuti alebo celkovo motív vylepšiť o ďalšie detaily. Páči sa vám výsledok? Ste o ňom presvedčení? Pošlite obal do výroby. Vašej zákazke sa budeme okamžite venovať.

Vlastné obaly sú rovnako kvalitné ako „naše“

Používame na tlač rovnakú techniku ako pri puzdrách z našej ponuky. Môžete si tak byť istí, že váš Google Pixel 4a bude potlačený maximálne kvalitne a obrázok vám vydrží nezmenený celé mesiace. Kryty na mobil s vlastnou potlačou sú tiež skvelým tipom na darček. Jediné, čo musíte vedieť, je model telefónu, pre ktorý sa bude originálny kryt vyrábať. Urobte radosť sebe alebo svojim blízkym.