Navrhnite si vlastnú puzdro pre Google Pixel 4 XL

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Pretože váš telefón si zaslúži niečo extra

Doprajte sebe aj svojmu telefónu niečo výnimočné. Odlíšte sa od davu. Personalizujte a buďte aj navonok iní presne tak, ako vo vnútri. Pripravte pre svoj telefón dizajn, ktorý budete môcť hrdo ukazovať svetu, pretože bude jedinečný a presne odzrkadlí vašu osobnosť alebo ľudí, ktorých máte tak radi. Na svoj obal na telefón môžete pripraviť čokľvek – vašu obľúbenú rodinnú fotografiu, obrázok vašich spokojných detí, priateľov či obľúbenej dovolenkovej destinácie, ktorá vám vždy prinesie pokoj v duši. Je to len na vás. Vy si svoj dizajn vytvoríte a my sa postaráme o to, aby ste ho mohli hrdo nosiť na svojom telefóne. Jednoducho a hlavne štýlovo.

Ako si vytvoríte kryt na telefón s vlastnou potlačou

Postup je veľmi jednoduchý a zvládnete ho len s pripojením na internet a chytrým zariadením, ako je počítač alebo telefón. V prvom kroku sa budete musieť rozhodnúť, aký kryt na telefón by ste si predstavovali. Bude to skôr knižkový obal, ktorý zachová v nepoškodenom stave aj prednú časť vášho smartfónu alebo sa spoľahnete skôr na decentnejší plastikový obal chrániaci len zadnú časť telefónu? Nech to bude akokoľvek, dizajnovo sa vyžijete na všetkých kúskosch. Vyberte si zo svojej fotografie svoju najoľúbenejšiu fotografiu – vašej fantázii sa medze nekladú! Doplniť ju môžete zaujímavou farbou pozadia, tectom či inými vopred pripravenými motívmi.

Google Pixel 4 XL pre dokonalý pocit pohodlia

Telefóny Google Pixel vyhľadávajú užívatelia, ktorí chcú vytvárať krásne fotografie a bezkonkurenčné videá. Pri fotení je veľmi spoľahlivý, rýchly a naviac dodá bezkonkurenčné výsledky. Pri tomto smartfóne si mnoho užívateľov zamiluje možnosť odomykania displeja tvárou, ktorá nahradila senzor odtlačkov prstov. Tento spôsob je veľmi rýchly, praktický a čím ďalej tým viac obľúbený. Pri tomto type telefónu vás iste nesklame ani 6,3-palcový displej s OLED panelom. Jedinou nevýhodou tohto modelu je výdrž batérie, s ktorou však bude do budúcnosti výrobca iste pracovať.