Navrhnite si vlastnú puzdro pre Google Pixel 4

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Majte obal s vlastnou potlačou

V elektronickom obchode Etuo.sk máte na výber zo stoviek rozličných obalov na telefón. My však vieme, že niekedy sa ani z tohto množstva nedá vybrať presne to, po čom vaše srdce túži. A tak vám dávame možnosť vytvoriť si v našom editore presne taký obal, aký ste si vysnívali. Aký mobil by ste si navrhli, keby vás nič nelimitovalo? Pripli by ste si naň fotografiu z dovolenky či zo svadby? Alebo by ste dali prednosť vášmu obľúbenému zátišiu v záhrade či obrázku vášho domáceho miláčika? Všetko je to len na vás!

Vyrobiť si vlastný dizajn krytu na telefón je hračka

Pri tvorbe svojho nového obalu by ste sa mali rozhodnúť, aký typ krytu vám bude najviac vyhovovať. Bude to knižkový model, ktorý ochráni aj prednú časť vášho smartfónu? Alebo sa skôr rozhodnete pre decentnejší plastikový obal bez prednej časti? Nech už to bude akokoľvek, svoju grafiku môžete prispôsobiť akémukoľvek modelu z našej dielne. Navrhnite si ho tak, aby odrážal vašu osobnosť, ukazoval, kto naozaj ste alebo koho máte na svete najradšej. Na obaloch krásne vyniknú výrazné fotografie, ale aj motívy z našej predpripravenej kolekcie, ktoré môžete doplniť výraznými farbami či vašim obľúbeným mottom.

Google Pixel 4 si jednoducho zamilujete

Nová vlajková loď spoločnosti Google, Google Pixel 4, vás zaujme na prvý pohľad. A upúta na ten druhý. Ponúka vám totiž nielen veľmi solídny fotoaparát, ale aj moderný dizajn, špičkovú kvalitu a silný výkon. Dôvodom, prečo po modeloch Google Pixel používatelia siahajú najčastejšie, sú však dokonalé fotografie. Senzor hlavného fotoaparátu dosahuje na 12.2 Mpx, druhá kamera má rozlíšenie 16 Mpx a obe sú naviac kombinované s technológiou Super Res Zoom, ktorá vám dovolí fotiť detaily, aj pokiaľ sú od vás na metre vzdialené. Ďalšou obľúbenou funkciou je systém Face Unlock, ktorý veľmi intuitívne odomyká displej vďaka senzoru vašej tváre – a to aj v noci, keď vám tvár osvetlí len žiara telefónu!